Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

ZEBRA ENDÜSTRİYEL EL TERMİNALLERİ
ZEBRA ENDÜSTRİYEL EL TERMİNALLERİ
ZEBRA ENDÜSTRİYEL EL TERMİNALLERİ
ZEBRA ENDÜSTRİYEL EL TERMİNALLERİ
ZEBRA ENDÜSTRİYEL EL TERMİNALLERİ

Depo ve satış uygulamalarında kullanılan endüstriyel tip cihazlardır.

El terminalinin kullanım alanı, üretim sektörü içinde geniş bir yelpazeye sahiptir. Büyük işletmelerin yanında, fabrikalar ve ürün tedarikçilerinin işlemlerini hızlı, kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. Gelişen teknoloji yardımıyla son dönemde mini bilgisayarlar halini almış el terminalleri; marketler, sayaç okuma sistemleri, otopark gibi birçok farklı iş alanında barkod ve karekod okuma ya da manuel işlem görme amacıyla kullanılmaktadır.

El terminali kullanım alanı yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Zorlu koşullara sahip depolarda, su, toz ve darbeye karşı dayanıklılığı ile depo yönetimi tarafından mal takibi, güvenlik, saha kontrolü ve bilgi toplama işlemlerini hızlı ve sorunsuz gerçekleştirmek için el terminallerini kullanır.

Android El Terminalleri: Windows işletim sisteminin hakimiyet kurduğu anlayış yerine son 10 yıldır android modeller geçmekte. Piyasada tercih edilen Android tabanlı Android el terminalleri, esnek yapılarıyla, lisanslarının daha uygun oluşuyla ve uygulama geliştirme açısında kolaylık sağlamasıyla üreticilerin ilk tercihleri haline gelmiş durumda. Android el terminalleri piyasasında söz sahibi olmaya başlayan firma  Zebra  ürünleri ile iddialı çıkış yapan isimlerdendir. Android el terminalleri, diğer modellere oranla daha hızlı işlemler ve kullanımda kolaylık avantajı sunuyor.

UNİVİS BİLİŞİM DESTEK HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Sanayide Dijital Dönüşüm Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi