Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Zensoft Yazılım A.Ş.

Zensoft yazılım Anonim Şirketi, kurumsal ERP uygulamaları kullanan firmaların ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmek ve danışmanlık hizmeti sunmak amacıyla 2017 yılında kurulmuştur. Zensoft, ERP uygulamaları kullanan firmaların ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirir, danışmanlık hizmeti sunar. Süleyman Demirel Üni., Göller Bölgesi Teknokentinde yetkin kadrosuyla uygulama geliştiren Zensoft yazılım, çalıştığı iş ortaklarına teknik destek hizmeti de sağlar. Türkiyenin Lider ERP yazılım firması, Logo Yazılım Anonim Şirketi’nin onaylı ekosistem çözüm ortağıdır.
Zensoft Yazılım A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kafe ve Restoran Çözümleri

GastroPos Kafe ve Restoran Yönetimi çözümü ile kafe veya restoranlarda takip edilmesi güç süreçler kolay ve esnek bir şekilde yönetilebiliyor. Logo çözüm geliştirme iş ortaklarından Zensoft Yazılım tarafından geliştirilen GastroPos, kafe veya restoranlardaki süreçler için kapsamlı bir çözüm sunuyor. İşletmenin tüm ihtiyaçlarına uçtan uca yanıt veren GastroPos, iş akışlarında kontrollü bir süreç yönetimi sağlıyor. Temassız ve interaktif özellikleri sayesinde verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırıyor, maliyetleri düşürüyor. Ürünümüz hakkında detay bilgi için : https://www.gastropos.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mobil320 Logo saha yönetim mobil çözümü

M320 Logo muhasebe programı kullanan firmaların ihtiyacı için tasarlanmış, tüm logo muhasebe programları ile entegre çalışan, kullanan firmaya mobil özellikleri ile katma değer sağlayan, özellik olarak saha satış ve satınalma yönetimi, perakende satış yönetimi, üretim yönetimi, raporlama ve sevk süreçlerini yöneten bir uygulamadır. Mobil uygulama olarak geliştirilen M320 Android cihazlar için Playstore'den yüklendiği gibi, Ios cihazlar için Appstore'den yüklenir. Uygulama Telefon ve tablet gibi tüm cihazlarda çalıştığı gibi, windows, macintosh ve Linux tabanlı cihazlarda da çlaışır. Ürünümüz hakkında detay bilgi için : https://www.mobil320.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Zensoft Logo B2B/B2C Bayi kanal yönetimi

M120 Logo B2B-B2C sistemi Nedir? Ne işe Yarar? M120 Logo muhasebe programı kullanan işletmelerin, muhasebe veritabanında yer alan stok kayıtları, cari kayıtları, fiyat bilgileri ve stok durumlarını baz alarak, işletmeye elektronik ortamda e-ticaret yapmalarını sağlar. Aynı yapı içerisinde yer alan b2b sistem ile işletme isterse sadece bayi ağını da yönetebilir. E-Ticaret Yönetimi;Logo B2C ile, çok basit şekilde internet ortamında satış yapmaya başlayabilirsiniz. M120 dakikalar içerisinde yüzbinlerce ürün, fiyat ve stok bilgisini muhasebe siteminizden e-ticaret sitenize iletir. Sürekli olarak hareket gören ürünlerin stok durumlarını ve fiyatları güncel tutar. Gelen e-ticaret siparişlerinizi otomatik olarak logo muhasebe sistemine işler. Size kazancınızın raporlarını almak kalır. Bayi Yönetimi M120 Logo B2B ile, satış ağınızda yer alan bayilerinizin elektronik ortamdan yönetilmesi için tasarlanmıştır. M120 B2B ile bayileriniz web ortamında verilen kullanıcı adı ve şifreleri ile, stok bilgilerinizi ve kendilerine özgü fiyatları anlık olarak inceleyebilir. Satınalmak istedikleri ürünleri kolayca sepete atıp, satınalmalarını gerçekleştirebilirler. M120 B2B ile bayileriniz Sanal POS sistemi ile ödemelerini gerçekleştirebilir, önceki alımlarından oluşan cari hareket kayıtlarını inceleyebilir, mutabakat süreçlerini yönetebilirler. Çok geniş kitleyi kolayca ve en düşük maliyetle yönetmek için M120 B2B size büyük fayda sağlar. Bazı Özellikler 1. Muhasebe sistemin otomatik veri beslemesi ve gelen sipariş kayıtları ile beraber cari kayıtların muhasebe sistemine işlenmesi 2. Responsive yapı ile her çözünürlüğe otomatik uyum 3. Arama motorları için Seo alt yapısı 4. Gelişmiş kategori yapısı ile kullanıcılar için basit kullanım 5. Karşılaştırma yapısı ile detay özellik kıyaslaması 6. Kurumsal kullanım için özelleştirilebilir sayfa yapısı 7. Varyantlı ürünler için alt yapı 8. Yönetim panelinde kolay yönetim için toplu güncelleme işlemleri 9. Kişilere ve gruplara özel fiyatlandırma alt yapısı 10. Bayiler için Online işlem merkezi 11. Sanal POS alt yapısı 12. Tüm para birimleriyle fiyatlandırma alt yapısı 13. Daha bir çok özellik… M120 ürünümüzü incelemek için http://m120demo.zensoft.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.

Zen2O Tıbbi Sınai Tüp ve Gaz Takip Yönetim Çözümü

Zen2O Tıbbi sınai tüp firmalarının ihityacını en yüksek seviyede yönetmek için mobil ortam uygulaması olarak geliştirilmiştir. Zen2O Android, Ios, Web ve Windows ortamında çalışmaya uygundur. Tüm tüp takip süreçlerini yönetebilecek seviyededir.

GastroPOS

GastroPos Kafe ve Restoran Yönetimi çözümü