Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Bilgi İnternet ve Yazılım Teknolojileri A.Ş.

Bilgi İnternet A.Ş., kurumsal web sitesi ve e-ticaret web sitesi oluşturma ürünleriyle kaliteli, gelişmiş ve yenilikçi yazılımlar sunan bir teknoloji şirketidir. Türkiye'nin silikon vadisi Yıldız Teknopark'ta bulunan Bilgi İnternet A.Ş., web sitesi yazılımının ihracatı için AR-GE çalışmaları gerçekleştirmektedir. "Bilgi Kurumsal İnternet İçerik Yönetim Sistemi" isimli proje T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanmış ve proje bitirme belgesi alınmıştır. Bilgi İnternet A.Ş., BTK yer sağlayıcı firmalar ve ETBİS hizmet sağlayıcı firmalar arasındadır.
Bilgi İnternet ve Yazılım Teknolojileri A.Ş.
Bilgi İnternet ve Yazılım Teknolojileri A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kurumsal Web Sitesi

Dünyanın her yerinden binlerce web sitesine hizmet veriyoruz. Web sitesi kurmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip benzersiz bir platform. Yapımı haftalar, aylar süren web siteleri yerine kurumsal web sitesinde ihtiyaç duyulan her şeyi önceden hazırlıyoruz. Alan adı, hosting, veritabanı, güvenlik, yedekleme, tasarım ve yazılım gibi tüm teknik işlemler bizim tarafımızdan sağlanarak saniyeler içerisinde web siteniz ve e-mailleriniz aktif olmaktadır. Bu sayede müşterilerimize hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz.

E-Ticaret Web Sitesi

İşinizi internete taşıyarak dünyaya açılmanızı sağlıyoruz. Kobilerin dijitalleşmelerini sağlayan e-ticaret altyapı sağlayıcısıyız. Yazılımı hazır, tasarımı hazır, sanal pos altyapısı hazır e-ticaret sistemi sağlıyoruz. Alan adı, hosting, veritabanı, güvenlik, yedekleme, tasarım ve yazılım gibi tüm teknik işlemler firmamız tarafından sağlanarak saniyeler içerisinde e-ticaret sitelerini aktif ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz.

Bilgi İnternet A.Ş.