Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

ÇİÇEKSEPETİ İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş.

Türkiye'de e-ticaret sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en hızlı ve kolay şekilde ürün gönderimi yapılmasını sağlamak hedefiyle yola çıktığımız 2006 yılından bu yana onbinlerce satıcı ve milyonlarca ürün ile hizmet verdiğimiz çiçek ve hediye alanındaki pazar liderliğimizi sürdürüyor, pazaryeri kategorilerinde de “Çiçeksepeti Extra” markamızla e-ticaret sektörüne değer katmaya devam ediyoruz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın yaşamlarında kalıcı değerler yaratmak vizyonuyla hareket ediyor ve süreçlerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz.
ÇİÇEKSEPETİ İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Çiçeksepeti Akademi

Çiçeksepeti Akademi ile her an yanındayız!

Çiçeksepeti Akademi’de satıcılarımıza tüm süreçlerinde destek alarak, işlerini geliştirebilecekleri eğitim içerikleri, dökümanlar ve haftalık olarak güncellenen eğitim takvimi bulunuyor. 

Çiçeksepeti Avantaj

Çiçeksepeti Avantaj ile özel indirimler sunuyoruz!

Her geçen gün büyüyen Çiçeksepeti’nin ayrıcalıklı dünyasında Çiçeksepeti Avantaj ile 50’den fazla marka ile iş birliği yapıyor, satıcılarımızın operasyonel süreçlerinden sosyal ihtiyaçlarına kadar pek çok konuda özel indirimler sunuyoruz.

Çiçeksepeti Fırsatlar

Çiçeksepeti Fırsatlar’da ödüllendiriyoruz!

Çiçeksepeti Fırsatlar sayfası ile satıcılarımıza, mağazasını geliştirecek hedefler vererek; işlerini güçlendirecek pek çok ödül sunuyoruz.

Çiçeksepeti Dükkan

Çiçeksepeti Dükkan ile uygun fiyatlarla buluşturuyoruz!

Çiçeksepeti Dükkan ile sipariş gönderimlerinde kullanılabilecek sipariş kağıdı, zarfı, hediye kutusu ve kargo poşeti gibi sarf malzemeler avantajlı fiyatlarla temin edilebiliyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi