Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Logo Yazılım

Logo Yazılım mikro işletmelerden büyük işletmelere kadar farklı ölçeklerdeki şirketler için yazılım çözümlerini pazara sunuyoruz. Çözüm kümemizde Kurumsal Kaynak Planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş Akış Yönetimi, Depo Yönetimi Sistemleri, İş Analitiği, Perakende ve e-devlet çözümleri gibi çok sayıda çözüm bulunuyor.
Logo Yazılım

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kurumsal Kaynak Planlama

Ölçeği fark etmeksizin her işletme, birimlerini kolayca yönetebileceği bir yazılıma ihtiyaç duyuyor. İşletmenize en uygun kurumsal kaynak planlama stratejisini Logo’nun farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ERP programları ile oluşturarak siz de birden fazla süreci tek çözüm ile yönetebilirsiniz. Logo işletmelere büyük yatırımlar yapmalarına gerek kalmadan stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabilecekleri uygun çözümler sunuyor. Bu sayede kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilmeleri, zaman ve maliyetten tasarruf etmeleri ve büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmeleri sağlanıyor. Orta ve büyük ölçekli işletmelerde ise yoğun iş süreçleri için zenginleştirilmiş fonksiyonlar, işletmeye dair üretim süreçlerine özgü uygulamalar, grup şirketlerin tek noktadan yönetiminin yanı sıra, kullanıcı sayısı ve kapsamı zaman içinde artırılabilen ve ek uygulamalarla desteklenebilen yapısı ile iş süreçlerinde verimlilik elde edilmesini sağlıyor.

e-Devlet

Alanında lider konumda bulunan Logo, Özel Entegratörlük iznine sahip eLogo markasıyla 7/24 çalışan, hızlı ve güvenli bir sistemi işletmelerin hizmetine sunuyor. Böylece tüm elektronik fatura işlemleri eLogo'nun bilgi-işlem sistemi üzerinden güvenle gerçekleştirilebiliyor. Logo; e-Fatura'dan e-İrsaliye'ye, bankacılık çözümlerinden yapay zeka tabanlı inovatif ürünlere kadar uzanan geniş e-Çözümler yelpazesiyle dijital dönüşümdeki gelişmeleri ve mevzuatı yakından takip ederek ihtiyaç duyulan çözümleri işletmelerin hizmetine sunuyor. Bu çözümlerin gerek Logo ürünleri gerekse Logo harici ERP yazılımlarıyla tam entegre çalışabilmesi de e-Çözümlerin sunduğu bir başka avantaj oluyor.

Müşteri İlişkileri Yönetimi

İşletmelerin satış ve pazarlama hedefleri doğrultusunda müşterileriyle en etkili şekilde iletişim kurmasına odaklanan Müşteri İlişkileri Yönetimi çözümü; saha operasyonlarını, pazarlama faaliyetlerini ve tüm satış süreçlerini hızlı bir şekilde yöneterek müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Depo Yönetimi

Depo yönetim sistemleri ile üretimden satışa kadar uçtan uca ürün hareketlerini optimize ederken depo süreçlerinin en iyi şekilde yönetilmesini sağlar. Bu kategoride yer alan Logo WMS Platform çözümü yüksek hacimli depoların ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen proje çözümüdür. Logo WMS küçük ve orta hacimli depoların temelde ihtiyaç duyabileceği tüm özelliklere sahip kolayca kurulurak kullanılabilen bir çözümdür. Bu iki çözümde yeni yenil teknolojilere sahip android işletim sistemli cihazlara uyumlu çalışır.

İş Akış Yönetimi

İş süreçlerinin oluşturulmasını, takip edilmesini ve sonuçlandırılmasını tamamen dijital ortama taşıyan iş akış yönetimi çözümü Logo Flow, iş akışlarının daha verimli ve sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlarken; işletme genelinde standardizasyonu artırıyor, maliyetleri ve kayıpları azaltıyor. Kullanıcı dostu tasarımıyla Logo Flow; işlerinizi hızlı, düzenli, kolay ve verimli şekilde yönetebilmenizi sağlıyor.

İnsan Kaynakları ve Bordro Yönetimi

Bordrolama, işe alım, performans değerlendirmeleri, özlük yönetimi, izin takibi ve yan haklar dahil tüm bordrolama ve insan kaynakları (İK) süreçlerini bir bütün halinde, tek noktadan ele almak, işletmelere iş gücü, zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor. Bu hedef doğrultusunda geliştirilen Logo Bordro ve İnsan Kaynakları Yönetimi çözümleri, İK departmanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi