Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo Perakende Çözümleri
Logo Perakende Çözümleri

Perakende sektörünün değişen ihtiyaçlarına ve çeşitlenen beklentilerine yanıt sunmak için geliştirilen Logo perakende çözümleri, satış kanalları yönetiminden satış sonrası servise kadar birçok farklı sürecin gerçek zamanlı yönetilmesini sağlıyor.

  • Yatırım gerektirmeyen bulut teknolojisi
  • Tüm kanallarda kapsamlı alışveriş deneyimi
  • Hızlı, kolay ve kullanışlı kasa işlemleri
  • Gelişmiş destek hizmeti

Perakendeye odaklı, en yeni teknolojilerle donatılmış, hızlı ve verimli çözümler sunan Logo, her ölçekten perakende şirketine, yerleşik ya da bulutta kullanılabilen çözümler sunuyor. Perakende sektörü için özel olarak tasarlanan bu çözümler, uçtan uca tüm süreçleri kapsıyor; müşteri memnuniyetini ve dolayısıyla kârlılığı artırmaya odaklanıyor.

1

Bulut teknolojisi ile hız, konfor ve güvenlik

Logo Diva çözümleri süreçlerinizi hızlandırın, kesintisiz olarak bağlantıda kalın ve uygulamalarınıza süreklilik kazandırın. Sisteme girdiğiniz verilerin güvenle korunduğunu bilmenin rahatlığıyla uygulamalarınızda zaman tasarrufu sağlayın. Bulut teknolojisi ile terminal, sunucu, güvenlik yazılımı, yedekleme, veritabanı kurulumu, bakım destek hizmeti, çeşitli yazılım lisansları gibi harcamaları da ortadan kaldırın, maliyet avantajı kazanın.

2

Modern kampanya platformu ile tüm kanallarda tutarlı fiyat ve promosyonlar

Kampanya platformu ile aklınıza gelebilecek her türde kampanyayı ve fiyatlamaları kurgulayabilir, kullanıma hazır senaryolar ile kampanyalarınızı kolayca tanımlayabilir; dinamik etiketleme, kriter oluşturma ve hesaplama özellikleri ile esnek kampanyalar oluşturabilirsiniz.

3

Eşsiz müşteri deneyimleri, artan müşteri bağlılığı

Sadakat puan sistemi sayesinde müşterilerinize puan kazanma ve harcama fonksiyonlarını hızlıca sunabilir, bununla birlikte dış sadakat sistemleriyle entegrasyon sağlayarak müşterilerinize farklı deneyimler de yaşatabilirsiniz.

4

Tüm satış kanallarında verimlilik ve hız

Farklı kanalların bir araya geldiği omnichannel perakende anlayışı, Logo Diva çözümleri ile hayata geçiyor. e-ticaret siteleri gibi farklı satış kanallarıyla ortak yapı oluşturulabilmesi sayesinde hem geleneksel mağazalar hem de online ticaret ortamları bir araya getirilebiliyor. Mağaza dışı alışveriş kanallarından alınan siparişler mağaza sistemlerine aktarılarak sevkiyatın mağazalardan yapılması sağlanabiliyor.

5

Farklı kanallarda esnek süreç yönetimi

Kanal yönetimi fonksiyonu, franchising sistemiyle çalışan markaların kendilerine ait mağazaları ve bayilerini farklı şekilde tanımlayarak
tek bir noktadan kolaylıkla yönetmelerini sağlıyor. Böylece farklı ihtiyaçlara, bayi yapılarına, markalara ve tüm farklı kanallara göre kanal hiyerarşisi kolaylıkla tanımlanarak tüm yapı tek bir noktadan yönetilebiliyor.

6

Gelişmiş yetkilendirme ve onay mekanizmaları

Kasada yapılan her işlem için yönetici onayı mekanizmaları devreye alınabiliyor ve onay gerektiren işlemler belli limitlere göre kurgulanabiliyor. Bununla birlikte sadece yönetici onayı değil, farklı yetkilendirme dereceleri de devreye alınarak bir işlemin belirlenen onaylara uygun olarak tamamlanması sağlanabiliyor.

7

Türkiye’nin önde gelen mobil ödeme platformlarıyla uyumluluk

Logo Diva çözümleri, Türkiye’nin önde gelen mobil ödeme platformlarıyla birlikte çalışabiliyor. Bu sayede müşterilere kasa donanımına ve POS cihazına bağlı kalmadan da satın alma deneyimi sunulabiliyor. Böylece bir müşteri, kasa kuyruğunda beklemeye gerek kalmadan satış danışmanının elindeki mobil cihaz üzerinden satış ve ödeme işleminin yapılmasıyla mobilin hızı ve rahatlığında alışveriş deneyimi yaşıyor.

8

Güncel ödeme ve faturalama sistemleri ile tam uyum

Logo e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-İrsaliye çözümleriyle tam entegre çalışan Logo Diva çözümleri sayesinde e-Faturalar sistem üzerinden alınarak tüketiciye sunulduğunda, anlık olarak entegratöre de gönderilebiliyor. Aylık kasa işlemi raporları da yine entegratör üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığına iletilebiliyor.

9

Satış sonrası serviste kalite

Perakende şirketlerinin tamirden yedek parça teminine kadar bütün satış sonrası servis süreçleri en çevik ve verimli şekilde yönetiliyor.

Logo Yazılım

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Genel Yardımcı Yazılımlar Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Toptan ve Perakende Ticaret Çözümleri

Akıllı Kobi