Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

İş Analitiği Çözümleri
İş Analitiği Çözümleri

İşletmenin operasyonları sırasında oluşan, fakat tek başlarına bir anlam ifade etmeyen veriler, iş analitiği çözümleri sayesinde anlamlı ve faydalı bilgilere dönüşüyor. Logo'nun sunduğu İş Analitiği Çözümleri portföyü, işletmelerin topladığı tüm verilerin görselleştirilerek analiz edilmesini ve raporlanmasını sağlıyor. Bu portföyde aynı zamanda veriye dayalı bütçeleme çözümü de yer alıyor. Böylece, Logo İş Analitiği Çözümlerinden yararlanan işletmeler, veriye dayalı kararlar ile geleceğe daha güvenle bakıyor.

  • Güçlü analiz veri keşfi ve görselleştirme yeteneği
  • Her an her yerden raporlara erişim
  • Kullanıcı dostu dashboardlar
  • Akıllı arama ve bellek içi veritabanı

İş analitiği yatırımlarından maksimum fayda sağlanmasını hedefleyen Logo, bu alanda dünyanın lider İş Analitiği çözümleri üreticilerinden Qlik ile iş birliği yapıyor.
Logo'nun İş Analitiği portföyü, işletmelerin topladığı tüm verilerin görselleştirilerek analiz edilmesini ve raporlanmasını sağlıyor. Web ya da mobil uygulama üzerinden de kullanılabilen bu çözümlerle işletmeler gelecek dönem planlarını daha güvenle yapabiliyor.
Bütçeleme süreçlerinin otomasyonunu da sağlayan bu portföy, ayrıca bütçe güvenilirliğini ve finansal sonuçları da iyileştiriyor. İşletmeler, otomasyonun ve iş analitiğinin gücünden yararlanarak geleceğe çok daha güvenle bakıyor.

1

WEB ve mobil kullanım

Her an ve her yerden veriye erişim imkanı sunuyor.

2

Sürükle - Bırak Özelliği

Merkezi bir yapıda yönetilen tüm veriler; karmaşık SQL sorguları yazmadan, görsel nesneleri birbirine bağlamakla uğraşmadan, sürükle-bırak yöntemiyle kolayca yerleştirilip hesaplamalar ve görsellerle zenginleştirilebiliyor.

3

Akıllı arama

 “Akıllı Arama” alanına aranacak kelimeler yazılarak aramak istenilen verilerle ilgili ipuçları, ilişkili ve ilişkisiz tüm konular net bir şekilde görülebilir.

4

Bellek içi veritabanı

Saatler süren rapor alma süreci saniyelere iner ve hızla neden-sonuç ilişkileri tespit edilebilir.

5

Yüksek sıkıştırma yetenekleri

Donanım maliyetleri düşerken analiz yapacak kullanıcılar daha komplike bir data ile geniş perspektiften bakma fırsatı yakalar.

6

Merkezi yönetimle dinamik yapı

Veriler, herhangi bir uygulamaya veya veri depolama aracına gerek kalmadan temizleniyor, dönüştürülüyor ve birleştirilebiliyor.

Logo Yazılım

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer İş Zekası Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Diğer Hizmet Sektörü Çözümleri

Akıllı Kobi