Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

eOfis

Esnek Kiralama Modeli ile, saatlik, günlük, haftalık ya da aylık kiralamalar yapabilir, Türkiye'nin en prestijli lokasyonlarında, işinize uygun toplantı odası, seminer salonu, hazır ofis ya da ortak ofiste çalışma masası imkanlarından faydalanabilirsiniz. Networkünüzü Genişletin, Tüm eOfis Üyeleri ile İşbirliği Yapın! eOfis üyesi 8500+ profesyonel şirket ve girişimci ile aynı networkü paylaşarak, iş birlikleri kurabilir ve işinizi büyütebilirsiniz.
eOfis

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Sanal Ofis

İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, sanal ofistir. Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis paketi, size işiniz için ihtiyacınız olan tüm prestij ve kolaylığı sağlar. Çağrılarınız, posta-kargolarınız ve misafirleriniz iş adresinizi gösterdiğiniz eOfis’te profesyonel bir ekip tarafından karşılanıp, size bildirilir.Tüm eOfis’lerde ön rezervasyonla toplantı odası ve kısa süreli ofis kullanımı yapabilir, 45 A+ Plazada eOfis Business Lounge’ları ücretsiz olarak dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Hazır Ofis

Modern ve fonksiyonel mobilyalarla dekore edilmiş, farklı m2’lerde, size özel, kapalı ofis alanlarıdır. Bu paket üyeliği ile tek bir kira bedeli karşılığında; verimli çalışmak deyince aklınıza gelen tüm kurulum, donanıma ve hizmetlere sahip bir ofis ortamına, profesyonel bir operasyon ekibine ve prestijli bir iş adresine sahip olursunuz.

Ortak Ofis

Farklı sektörlerden profesyonellerle çalışarak, ortak ofis ortamında çalışma masası ve sekreterlik hizmeti yeterlidir diyenler için en uygun çözüm Coworking. İş birliği ve network sağlayacağınız coworking hem verimli bir iş ortamı hem de ihtiyaç duyulan ofis çözümlerini karşılar. eOfis’ in prestijli 45 lokasyonundan size en uygununu seçerek iş adresiniz, sekreterlik hizmeti ve ortak ofiste çalışma masanız hazır olarak eOfis’in tüm hizmetlerinden yararlanabilir, paylaşımlı ofis kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Toplantı Odası

eOfis Toplantı Salonlarımız, Türkiye’de 10 şehirde 45 lokasyonda kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde yer almaktadır. Metroya, otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olup, size en yakın yerde toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik eğitim-seminer salonlarımız modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir. Toplantı salonlarımızı, saatlik, günlük ve aylık olarak kiralayabilir, müşterilerinizi verimli bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Lokasyonlar

eOfis, girişimcilere, serbest meslek çalışanlarına, kobilere ve kurumsal firmalara çalışma alanları çözümleri sunar.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
Sanal Ofis

Çalışma veriminizi ve iş prestijinizi arttırın! Aylık 200 TL'den başlayan fiyatlarla...

Daha fazla bilgi
Hazır Ofis

Çalışma veriminizi ve iş prestijinizi arttırın! Aylık 1200 TL'den başlayan fiyatlarla...

Daha fazla bilgi
Coworking

Çalışma veriminizi ve iş prestijinizi arttırın! Aylık 480 TL'den başlayan fiyatlarla...

Daha fazla bilgi

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi