Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Codease Teknoloji A.Ş.

YENİ NESİL LOW-CODE UYGULAMA PLATFORMU Codease Low-Code platformu ile manuel iş süreçlerinizi basit adımlarla iş uygulamalarına dönüştürebilir, iş süreçlerinizin verimliliğini artırabilirsiniz. Geliştirme süresini en az %40, bakım ve destek süresini en az %60 oranında azaltır. Kullanıcı dostu arayüzü ile tüm çalışanlarınıza keyifli bir deneyim sunar. Kullandığınız tüm ERP sistemlerine (Logo, Netsis, SAP vb.) kolayca entegre olur. Aylık kiralama modeli ile dilediğinizde hizmeti sonlandırabilirsiniz.
Codease Teknoloji A.Ş.
Codease Teknoloji A.Ş.
Codease Teknoloji A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Low - Code Platform

Codease, iş uygulamalarınızın daha hızlı, daha güvenilir ve süreçlerinizle daha uyumlu geliştirilebilmesini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Codease Low-Code platformu ile manuel iş süreçlerinizi basit adımlarla iş uygulamalarına dönüştürebilir, iş süreçlerinizin verimliliğini artırabilirsiniz. Codease Low-Code platformu, geleneksel geliştirme yazılımlarına göre geliştirme süresini en az %40, bakım ve destek süresini en az %60 azaltır.

İnsan Kaynakları Çözümü

Mevcut İnsan Kaynakları çözümümüz ile izin, personel özlük, işe alım, işten çıkarma süreçlerini diital ortama taşıyoruz.

Finansal Hizmetler Çözümü

Avans, masraf, harcırah, taksitle borç süreçleri için geliştirilmiş ürünümüz ile şirketlerin bu alandaki ihtiaçlarını hızlıca karşılıyoruz.

Zimmet Yönetimi

Codease Zimmet uygulaması ile matbu form takibinden kurtulup, demirbaş takibini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Muhaberat Süreci Çözümü

Gelen giden evrak yönetimi ve şirket içi görev takipleri ile muhaberat süreçlerinizi diitalleştiriyoruz.

İş Çözümlerimiz

Aylık kiralama modeli ile hazır iş çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı birkaç gün içinde hayata geçirebiliriz.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi