Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Dia Yazılım San. Ve Tic. A.Ş.

DİA Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) yazılımı olarak, muhasebeden üretime, stok-depo yönetiminden diğer tüm satış ve satın alma süreçlerine kurumların iş süreçlerine verimlilik ve hız katmayı amaçlayarak yola çıkmıştır. Tamamen DİA Yazılım AŞ. tarafından geliştirilmiş özel bir altyapı üzerinde ve bulut teknolojisi ile çalışan DİA, SaaS (Software As A Service – Hizmet Olarak Yazılım) modeliyle pazarlanmakta ve KOBİ'lerin maliyetlerini düşürmekte, verimliliklerini arttırmaktadır.
Dia Yazılım San. Ve Tic. A.Ş.
Dia Yazılım San. Ve Tic. A.Ş.
Dia Yazılım San. Ve Tic. A.Ş.
Dia Yazılım San. Ve Tic. A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Muhasebe Yönetimi

DİA Muhasebe Yönetimi ile mevzuata uygun olarak sorunsuz ve masrafsız şekilde tek sistem üzerinden muhasebe planlarınızı hazırlayıp, gelir – gider tablolarınızı takip edebilir, defter dökümlerinizi saklayabilirsiniz.

Stok ve Depo Yönetimi

Birden fazla deponuzu aynı anda yönetmeye imkan tanıyan DİA sayesinde stoklarınıza hakim olacaksınız. Hem fiili hem de gerçek stok miktarınızı takip edeceğiniz program sayesinde geçmiş tarihli stok miktarlarınıza da ulaşabilirsiniz.

E-Devlet Çözümleri

DİA, Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan izin almış hem ERP hizmeti hem de E-Fatura Entegratörlük hizmeti veren çok az firmadan biridir. Başka bir entegratör ya da arada entegrasyon yazılımları ile uğraşmadan, üyelerinin e-Devlet süreçlerinde destek oluyor. DİA üyeleri, e-İrsaliye ile ürünleri sevk edebilir, e-Arşiv ile son kullanıcıya, e-Fatura ile bir e-Fatura mükellefine resmi belgelerini tamamen dijital bir altyapı ile elektronik ortamda iletebilir.

Üretim Yönetimi

DİA, farklı sektörlerde hizmet veren üretim firmalarının üretim reçetesi oluşturmadan sipariş emri vermeye kadar her süreçte verimliliğini artırıyor.

Restoran Yönetimi

DİA restoran programı ile restoran işletmecilerine teknolojik çözümler sunmaktadır. Salon – masa yönetimi, self servis, paket servis, garson takibi, tahsilat sistemi, otel entegrasyonu, ödenmezler, ikramlar ve indirimler, adisyon bölme, barkodlu satış, yazdırma sistemi, yabancı dil desteği, depo programı, üretim ve maliyet, cari takibi, talep ve sipariş, grafikler ve raporlama modülleri sayesinde tüm restorana hakim olma olanağı vermektedir.

Mağaza Yönetimi

Hızlı satış yapan tüm firmalar perakende gıda satışı yapan market ve süpermarketler, toptan gıda satışı yapan toptancılar için DİA’nın her modülünde farklı özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde işletme ihtiyaçları pratik ve hızlı bir şekilde çözülebilmektedir. DİA Yazılım’ın uzman kadrosu tarafından bu sektörlerde faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçları ve istekleri analiz edilerek geliştirilmiş olan özellikler sayesinde kaliteli mağaza yönetimleri gerçekleştirirsiniz.

İşine Özgürlük Kat, İşine DİA Kat!

Firmanı dilediğin her yerden yönet...