Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Enhencer

Enhencer, Facebook ve Google yeniden pazarlama kampanya gelirlerinizi 5 kata kadar arttırır, Ürün görüntüleyen ve sepete ekleyenlere göre daha yüksek gelir sağlar. Nasıl Kullanılır? Enhencer, sadece bir kaç tıkla, dakikalar içinde entegre edilir ve otomatik olarak veri toplama süreci başlar. Enhencer'ın yapay zeka algoritması, pazarlama kampanyalarınız için web sitesi ziyaretçi verilerinden, satın alma ihtimaline göre ayrılmış kaliteli hedef kitleler sunar. Bu kitleler Facebook ve Google reklamlarında kolaylıkla kullanılır.
Enhencer

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Dönüşüm Oranları

Kampanyalarınızın için size daha uygun kitlelere giderek dönüşüm oranını arttırın. ROAS’ı Arttırın: Satın alma ihtimali yüksek olan ziyaretçileri hedefleyerek kampanya maliyetlerinizi azaltın ve ROAS’ı arttırın.

Tıklama Başına Daha Az Maliyet

Yapay zeka tabanlı kitleleri kullanarak pazarlama kampanya maliyetlerinizi düşürün.

Kitle Otomasyonu

Enhencer yapay zeka motoru web sitenizdeki ziyaretçi verilerini otomatik olarak toplar, en değerli hedef kitleyi site içi davranışlarına göre belirleyip oluşturur ve trendlere uyum sağlamak için belirli aralıklarla otomatik olarak kitleleri günceller.

Transparan Segmentler

Enhencer, diğer araçlardan farklı olarak segmentleri şeffaf ve ayrıntılı bir şekilde sunar. Kampanyalarınızı başlatmadan önce hedef kitlenizi daha iyi tanıyın.

Yeni Kullanıcı

Enhencer Lookalike kitleleri ile e-ticaret sitenizi henüz ziyaret etmemiş potansiyel müşterilerinize reklam gösterin. Potansiyel müşteri kitlesini kullanarak markanızın kendi kitlesini genişletin ve daha fazla satış elde edin.

Müşteri Desteği

Müşteri Destek Ekibimiz her türlü soruyu cevaplandırmak üzere 7/24 ulaşılabilirdir. Performans pazarlama uzmanlarımız Facebook Ads ve Google Ads kampanyaları için doğru kaynaklardır, kampanyalarınızın tam kapasiteyle çalışmasını sağlarlar.

Enhencer | Maximize ROAS

Enhencer ile Online Reklamların Dönüşüm Oranlarını Artırın!

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi