Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

KolayBi'

KolayBi’, her sektöre uygun web tabanlı ön muhasebe programıdır. Startup, KOBİ veya şahıs şirketlerine; fatura kesme, gelir-gider yönetimi, stok takibi, cari hesap takibi ve şirket yönetimi gibi daha pek çok finansal işlemleri tek ekrandan yapabilme fırsatını sunar. KolayBi’ avantajlarından faydalanmak için sadece internete bağlanmak yeterli!
KolayBi'
KolayBi'
KolayBi'
KolayBi'

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Ön Muhasebe

Büyüyen işletmeler için çözüm odaklı ön muhasebe programı! KolayBi’ ön muhasebe programı ile tek ekrandan yapabileceklerinizi keşfedin. Kolay arayüzümüz ile hemen kullanmaya başlayın!

e-Dönüşüm (e-Fatura, e-Arşiv , e-İhracat , e-İrsaliye)

e-Dönüşüm süreçlerinizi KolayBi’ ile hızlandırın! Faturalama süreçlerinizde zaman ve para kaybetmekten kurtulun, e-Fatura ile bugün tasarruf etmeye başlayın. KolayBi’ e-Fatura ile saniyeler içinde fatura kesin ve anında müşterilerinizle paylaşın.

e-Ticaret - Pazaryeri Entegrasyonu

e-Ticaret hızı sever! Satışlarınızı her an her yerden takip edin! İşletmenizi büyütmenin en iyi yolu, tüm süreçlere her an hakim olabilmektir. KolayBi’ ile sipariş takibi, e-Fatura işlemleri, stok yönetimi gibi en kritik süreçleri bile internet üzerinden, istediğiniz an yürütün. Bulut tabanlı teknoloji ile kayıtlarınıza tek bir cihaza bağlı kalmadan, tüm cihazlarınızdan sisteme giriş yaparak ulaşabilirsiniz.

Sanal POS

Sanal POS ile tahsilat yapmak en kolayı! KolayBi’de Sanal POS entegrasyonunu kullanın, uzaktan tahsilat yaparak işletmenizi bir adım öteye taşıyın!

Online Banka

Banka hesaplarınızı entegre edin, rahat edin! KolayBi’nin yenilikçi ek özelliği KolayBi’Banka ile ön muhasebe programınız ve banka hesaplarınız birbirine entegre olsun, işlemleriniz her an güncel kalsın!

e-İmza

e-İmza'ya geçişin en kolay yolu! El imzanızla aynı hukuki geçerliliğe sahip olan e-imza ile şahıs şirketinizin e-fatura işlemlerini gerçekleştirin. Bankalar, sigorta şirketleri ve kamu kuruluşlarıyla olan işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirin!