Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Pollective — Yeni Nesil Araştırma ve Pazarlama Platformu

Pollective markalar ile tüketicileri doğrudan bir araya getiren bir dijital araştırma platformudur. Markalara "tam olarak" hedefleri tüketiciye ulaşma ve içgörü edinme fırsatı sunarken; tüketiciye ise merak ettiklerini öğrenmenin yanında markalar ile içgörülerini paylaşma ve karşılık olarak da kazanç elde etme şansı sunar. Pollective ile basitten karmaşığa, standarttan esneğe, otomatikten ölçeklendirilebilene istediğiniz yöntemle istediğiniz bilgiye; daha hızlı, daha ucuz, zaman sınırlaması olmaksızın ulaşabilirsiniz.
Pollective — Yeni Nesil Araştırma ve Pazarlama Platformu

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Nasıl Çalışıyor?

Pollective yeni nesil pazar araştırması ve pazarlama platformudur. Çevik yapısı, 200 bin kişiyi aşan kitlesi ile 48 saat içinde tüketici araştırması yapmanıza ve içgörüler elde etmenize yardımcı olur. Pollective online araştırma platformu ile, hedef kitlenizin davranışlarını öğrenebilir, ürünleriniz, pazarlama ve marka çalışmalarınız ile ilgili geri bildirimlere ve düşüncelere anında ulaşabilirsiniz. Büyüme ve pazarlama adımlarınızı nokta atışı içgörüler ile atabilirsiniz. Pollective'de ilgili konulara dair hazır araştırma raporu alabilir, Hazırlanmış mikro hedefli segmentler içinden seçim yaparak araştırma oluşturabilir, kendi kitlenize ulaşacak araştırma çıkabilir ya da Pollective araştırma hizmetlerinden yararlanarak tüm sürecin yönetimini Pollective'e devredebilirsiniz. Araştırmanızın katılımcılarını tekrar hedefleyebilir ve derinlemesine içgörüler alabilirsiniz. Pollective araştırmayı herkes için ulaşılabilir hale getiriyor!

Gerçek kullanıcılardan gerçek cevaplar alın

Pollective kullanıcıları üye olmadan ve yaş, cinsiyet, lokasyon bilgilerini paylaşmadan herhangi bir araştırmaya katılamaz. Bu sayede gerçek kullanıcıların katıldığı araştırma sonuçları ile markaların geleceği en ideal biçimde inşa edilir.

Hızlı ve kolay

3 adımda hedef kitle Anlık cevap alma Gelir paylaşımı imkanı Kullanıcıya en detaylı veri Tekrar hedefleme imkanı Freemium

Güncel ve Doğru Veri

Ön segmentasyon imkanı ve her gün oluşturulan içerik araştırmaları sayesinde Pollective segmentasyonları her zaman güncel kalır. Geleneksel yöntemlerle ulaşılması zor olan hedef kitleler markalar için ulaşılabilir hâle gelir.

Neler yapılır?

Reklam çalışmaları Marka algısı Pazar araştırmaları İçerik testi Ürün araştırması Kurum içi araştırma UX - UI Testleri

Kontrollü Bütçe

Pollective ile bütçenizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Pollective gösterim değil aldığınız cevap bazında fiyatlandırır ve markanıza en başarılı performansı sunar

Galeri