Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Doruk Otomasyon ve Yazılım A.Ş.

ÜRETİMCİ KOBİlere yönelik; ekip, efor, zaman, bütçe kısıtlarına çözüm getirerek; az kaynak ile hızlı, kolay, güvenilir, düşük maliyetli; büyük başarı elde edilmesini sağlayan dijital yönetim sistemleri hayata geçiririz. KOBİ lerin hayatını kolaylaştırıp, sürdürülebilir ve başarılı büyümeleri için uygun ürün ve hizmetleri sunarak onlar için çalışırız.
Doruk Otomasyon ve Yazılım A.Ş.
Doruk Otomasyon ve Yazılım A.Ş.
Doruk Otomasyon ve Yazılım A.Ş.
Doruk Otomasyon ve Yazılım A.Ş.
Doruk Otomasyon ve Yazılım A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

IIoT tabanlı MES MOM sistemi ProManage

Uluslararası standartlarda tasarlanmış yapay zeka destekli bir akıllı üretim yönetim sistemi (MES/MOM) olan ProManage, fabrikalarda üretime ilişkin tüm operasyonların dijital araçlar ile yönetimini sağlar. İşletmelerde üretim planlamadan sevkiyata dek olan tüm üretim, kalite test, bakım yönetimi konulu operasyonları ISO 16949’a uygun şekilde ve ISA 95 standardında tarif edildiği şekilde yönetilmesini sağlar. Bununla birlikte operasyonları anlık olarak takip ederek belli kriterlere göre yetkililere sürekli geri beslemeler sunduğu için daha iyi organize olan işletmede ciddi miktarda verimlilik artışı oluşur. Anlık üretim organizasyonlarının yapılmasına ek olarak işletmede normalde farkedilmeyen hız düşümü, duruş, arıza, bekleme, kalite kayıplarının nedenleri ile birlikte görünür olmasını ve analizler yapılarak kök nedenlerinin tespit edilmesi yolu ile de giderilmesini sağlar. İşletmelerde ek yatırım yapılmaksızın üretimin hızlanması, artması, kayıpların azalması ve maliyetin ciddi oranda düşürülmesi sağlanabilir.

ProManage Cloud

ProManage Cloud'un benzersiz paket seçenekleriyle, ekstra makine yatırımına ihtiyaç duymadan, tek tıkla yönetilebilir bir işletmeye sahip olmak ve geleceğin oyun kurucularından biri olmak artık sizin elinizde!

ProManage AI (Yapay Zeka)

Fabrikanızı akıllı hale getirir. Üretim değerlerinizi ve KPI'larınızı takip eder, analitik olarak değerlendirir. Veri analizi ve değerlendirme, gelecek KPI değerlerinizin tahmini ile devam eder. Geleceği öngörmek için size tam kontrol sağlar. Üretim, bakım ve kalite yönetiminizde proaktifliğin önüne geçen, gelecek tahmini odaklı bir dönem başlar. Geleceğin tahmin edilmesi iş veriminizi artırır. Olası sorunları oluşmadan önleme imkanı sunar. Daimi bir öğrenme sürecinde olan üretim prosesiniz, işinizi ve hayatınızı kolaylaştırır.

ProManage AR (Augmented Reality)

KPI’larınızı görselleştirir ve gerçek zamanlı olarak görüntüler. Online makine izleme imkanı sunar. Özelleştirilmiş ekran tasarımları ile grafik, sembol ve liste bazlı raporlar sunar. Olay yeri inceleme (Gemba Walk) turlarında problemlerin kök nedenlerinin OEE, Kullanılabilirlik, Performans, Kalite, Duruş, Hurda gibi birçok kriter bazında görüntülenmesini ve verim kaybına sebep olan unsurların hızlıca fark edilmesini sağlar. İşletmede bilgiye hızlıca ulaşmanızı ve proaktif davranarak önlem almanızı sağlar.