Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

ENFOTEK ENDUSTRIYEL A.S.

Enfotek, ihracat veya iç piyasaya üretimi yapan her boyuttaki işletme için uygun yazılım çözümleri üretmektedir. Enfotek EDS, İşletmenizde ihtiyaç duyduğunuz kontrolü size sunuyor. Enfotek EDS, size başarılı olacağınız en uygun iş modelini keşfetmenize yardımcı olur. Enfotek EDS, yıllarca denenerek başarısı kanıtlanmış organizasyon, planlama ve takip metodlarını işletmenize getirir Enfotek EDS ile maliyetlerinizi düşürün verimliliğinizi artırın, daha bilinçli ve kontrollü çalışın.
ENFOTEK ENDUSTRIYEL A.S.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

EDS - Tekstil ve Konfeksiyon ERP, PLM, PDM Çözümü

Enfotek EDS ERP, PLM, PDM Çözümleri ve Smart Trade Online, tekstil sektöründe Dijital Tedarik Zinciri Yönetimi'ni uygulamanıza olanak sağlıyor. EDS, tüm Enfotek ERP’lerinin geliştirme ve yönetim esnekliğine sahiptir. Bu 2 noktada önemlidir. Birincisi, bu esneklik daha önce bahsedildiği üzere, EDS’nin sizin şirketinize adapte olmasını sağlar. Enfotek’e ait 100% yerel bir platform üzerinde geliştirildiği için şirketinize özel geliştirme projeleri üretebilirsiniz. İkincisi, herhangi bir kullanıcı EDS’nin bütün kapsamını görmek zorunda değildir. Hem kullanıcının gelişimini hem de şirketinizin ihtiyacını uzlaştıracak yetkilendirme sistemleri EDS’de mevcuttur.

MDS - Sanayi Sektörü ERP Çözümü

MDS, hem üretim hem de yönetimde hassasiyet gerektiren endüstriyel imalat şirketlerinin her türlü ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır; MDS yaşayan, size adapte olan ve ihtiyaçlarınız ile en iyi uygulamaları uzlaştıran bir sistemdir. Enfotek MDS ile maliyetlerinizi düşürün verimliliğinizi arttırın, daha bilinçli ve kontrollü çalışın. Maksimum kârlılık ve verimlilik için, şirketinizin içindeki bilgiye mutlak hükmetmek esastır. MDS, bütün operasyonlarınızın verilerini bütünleştirir. Satın almadan, satışa, bakım ve üretimden kaliteye, tüm süreçler için tek bir ortam sunar. Doğru kişinin, doğru zamanda, doğru bilgiye ulaşması sadece verimliliğinizi arttırmakla kalmaz. Sağladığı iş takibi metotları ile yatırım ve insan kaynakları kararlarının daha bilinçli yapılmasını sağlar. MDS paket programlarla veya uluslararası şirketlerin ürünleri ile karşılaştırılmamalıdır. Öncelikle, güncel olarak ihtiyacınızı karşılayan bir paket program bile hem kısa hem uzun vadede bir bilişim yatırımı riskidir. Paket programlar kısıtlı bir kapsam ile, en çok sayıda müşteriye hitap etmek için tasarlanır. Dolayısıyla bir paket program sizi belirli bir iş yapma yöntemine kısıtlayacaktır. Bunun dışında farklı işlevler için sahip olacağınız paket programlar beraber çalışmayabilir ve gerçek bir yönetim sistemi olarak işleyemez. Uzun vadede, paket programlar şirketinizin büyümesine ve evrilmesine adapte olamaz.

İYS - İnşaat CRM ve Yönetim Sistemi

İnşaat sektörünün proje bazında, plan, keşif, maliyet, ihtiyaç hesaplama, hakediş ve cari takibini entegre bir şekilde gerçekleştiren ERP sistemidir. Az kullanıcı ile bütünsel bir takibe destek verir.

Smart Trade Online- Dijital Tedarik Zinciri Yönetimi

•20 Yılı aşkın ERP Teknik Bilgisi ile müşterilerimizi daha iyi malzeme satın alma için destekliyoruz •Çevrimiçi ticarette 2 yıldan fazla araştırma ve geliştirme •EDS sayesinde alım satıma hazır milyon dolarlık müşteri tabanı •Tüm müşterilerin malzeme sipariş verilerini yüksek standartlarda toplar •Gerçek zamanlı sipariş vermenin en hızlı yolu •Tedarikçiler tarafında destek onayları. •Sipariş hatalarını saat veya gün olarak değil dakika cinsinden kolayca gözden geçirin. •Tedarik zinciri ömrünü kısaltmak için ön sipariş, toplu sipariş •Fatura + irsaliye + ödeme entegrasyonu •Daha fazla müşteri sadakati, daha az yönetim ihtiyacı, daha az iş yükü. •Web servisleri aracılığıyla elektronik protokoller için açık sistem

XRAD-Çok Hızlı Yazılım Geliştirme Platformu

nfotek XRAD , klasik yazılım araçlarından çok daha kısa sürede iş mantığının (Business Logic) kurumsal yazılım olarak hayata geçmesini sağlayan bir “Çok Hızlı Yazılım Geliştirme Aracı”’dır. (Extremely Rapid Application Development Tool). KAPSAM Her sektörde kurumsal yazılım geliştirmeyi amaçlayan yazılım ve danışman kuruluşları Enfotek ERM’den faydalanabilirler. Yazılımı kod ile geliştirme 1/10 nispetine düşer, Veritabanı tasarımı hızlanır İş süreçlerine odaklı uygulama geliştirmek kolaylaşır, Geliştiricinin iş yükü azalır Yazılım hataları büyük ölçüden ortadan kalkar. Geliştiricinin, yazılım bilgisine sahip olması gerekmekle beraber, bu seviye profesyonel bir yazılımcının bilgi seviyesine göre oldukça azdır.

TEKSTİL, SANAYİ, İNŞAAT, YAZILIM SEKTÖR ÇÖZÜMLERİ

Enfotek, ihracat veya iç piyasaya üretimi yapan her boyuttaki işletme için uygun yazılım çözümleri üretmektedir.