Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

EPATİ SİBER GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

EPATİ SİBER GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
EPATİ SİBER GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
EPATİ SİBER GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

ANTİKOR YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI (NGFW)

Ürünümüz yerel ağ ve internet olan kurum-kuruluşlarda büyüklüklerine göre uygun konfigürasyonda güvenlik duvarı olarak çalışabilmektedir. Siber Güvenlik yönünden ağ güvenliği ve yönetimini sağlar. İnternetten ve yerel ağdan gelen saldırılara karşı korur ve bulunduğu ağı yöneten bir yazılımdır. %100 Yerli ve Milli olan Antikor Yeni Nesil Güvenlik Duvarı, aynı zamanda Common Criteria (EAL+4) sertifikasına ve Savunma Sanayii TR-Test A.Ş. ürün uygunluk belgesine sahiptir.

ANTİKOR YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI MERKEZİ YÖNETİM SİSTEMİ (CFWM)

Kurumların kendi yönetiminde olan tüm Antikor NGFW Güvenlik Duvarlarını Merkezi Yönetim Sistemine bağlayabilir. Bağladığı tüm Antikorların iletişimi, IPsec Tünel ile Şifrelenir. Yönettiğiniz her Antikor NGFW için Farklı IPsec Profili ile Şifreleyebilir. Yönetilen Antikor NGFW lerin Uyarı(Disk, İşlemci, Ram vs) ve Bildirimlerini de tek ekrandan takip etme olanağı sunar. Gerekirse kenardaki Antikor NGFW leri uzaktan münferit olarak da yönetir.

SANAL PLATFORMLAR İÇİN ANTİKOR YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI (VFW)

ANTİKOR LAYER2 TÜNELLEME

Kurum-Kuruluşların birimleri/şubeleri arasında kriptolu güvenli Layer2 bağlantı kurulmasını ve VLAN taşınabilmesini sağlar.

ANTİKOR LAYER2 TÜNELLEME MERKEZİ YÖNETİM SİSTEMİ

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi