Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

EPATİ SİBER GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

ePati Siber Güvenlik, Antikor® markası ile geliştirdiği tüm Siber Güvenlik ürünlerini, milli çıkarlar doğrultusunda yerli olarak geliştirilmiş ve %100 Yerli Malı Belgesi'ne sahip yazılımlardır. 18 yıldır başta Savunma Sanayi olmak üzere çok sayıda kurum ve kuruluşta kullanılmaya devam etmektedir. Ürün Grupları: • Antikor Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NGFW) • Antikor Yeni Nesil Güvenlik Duvarı Merkezi Yönetim Sistemi (CFWM) • Antikor Merkezi Log Yönetimi (CLM) • Antikor Dual Layer SD-WAN ( Layer2 & Layer3 ) (TN) • Antikor Dual Layer SD-WAN Merkezi Yönetim Sistemi (CTNM)
EPATİ SİBER GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
EPATİ SİBER GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
EPATİ SİBER GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

ANTİKOR YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI (NGFW)

Antikor NGFW Yeni Nesil Güvenlik Duvarı;

Antikor NGFW, (IPS vs tüm özellikler aktif iken) 300Mbps'den 75Gbps'e kadar (throughput) bant genişliğini işleyebilen geniş ürün yelpazesiyle kurumsal ve veri merkezi gibi büyük sistemlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye'nin "Boundary Protection Devices" (Firewall) sınıfında Common Criteria EAL4+ (ISO 15408) sertifikasyonuna sahip Türkiye’nin tek yerli güvenlik duvarıdır. Global firmaların güvenlik duvarı ürünleri ile aynı listede yer alarak ülkemizi gururla temsil etmekteyiz.

https://www.epati.com.tr/belgeler/ISO-15408-CommonCriteria-EAL4%2B.pdf

Ürünümüz, ayrıca, Savunma Sanayi Başkanlığı bünyesinde bulunan TRtest Test ve Değerlendirme A.Ş. tarafından Firewall ürün uygunluk sertifikasına da sahiptir.

Detaylar ve Datasheetlerhttps://www.epati.com.tr/ngfw

ANTİKOR YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI MERKEZİ YÖNETİM SİSTEMİ (CFWM)

Antikor CFWM Merkezi Yönetim Sistemi;

Antikor NGFW ürünlerimiz için Konfigürasyon Yönetimi, Toplu Güncelleme Yönetimi, Güncelleme Sunucusu Hizmeti, Güvenlik Politikası ve Obje Yönetimi, Periyodik Konfigürasyon Yedekleme ve Gelişmiş Profil Yönetimi yeteneklerini sunar. Bu özellikler sayesinde güvenlik duvarları merkezi olarak takip edilebilmekte ve yönetilebilmektedir.

Detaylar ve Datasheetler: https://www.epati.com.tr/cfwm

SANAL PLATFORMLAR İÇİN ANTİKOR YENİ NESİL GÜVENLİK DUVARI (VFW)

Antikor Tümleşik Siber Güvenlik Sistemi, Yeni Nesil Güvenlik Duvarları (NGFW), gelişmiş güvenlik fonksiyonları ile Middle Size Enterprise ağlarının güvenliğini sağlayan %100 yerli ve milli bir üründür. Politika/Section Yapısı, Sanal Kablo (Virtual Wire), Çevrimiçi ve Çevrim Dışı Güncelleme, IPsec VTI ve TS Modu, HTTP API gibi birçok gelişmiş özelliği içinde barındırmakta olup üzerindeki tüm özellikler açık gelir. Ayrıca bir lisans gerektirmez.

Detaylar ve Datasheetlerhttps://www.epati.com.tr/ngfw

ANTİKOR DUAL LAYER SD-WAN TÜNELLEME

Antikor Dual Layer SD-WAN ( Layer2 & Layer3 );

Şubeler arasında kriptolu güvenli Layer2 bağlantı kurulmasını ve WAN üzerinden VLAN taşınabilmesini sağlar. Uzak ağlar arasında IP üzerinden Layer2 düzeyinde güvenli sanal anahtarlama (virtual switching) yaparak kapalı bir ağ oluşturur. Layer 3 SDWAN modu için BGP'yi destekler. 1000'den fazla şubeyi sorunsuz bir şekilde yönetebilir. İnternet Bağlantısı üzerinden kendi MPLS ağınızı oluşturabilirsiniz. LTE, NAT ve Dinamik IP'nin arkasında çalışır.

Detaylar ve Datasheetler: https://www.epati.com.tr/sdwan

ANTİKOR DUAL LAYER SD-WAN TÜNELLEME MERKEZİ YÖNETİM SİSTEMİ

Antikor CTNM SD-WAN Merkezi Yönetim Sistemi;

Antikor SD-WAN ürünlerimiz için Konfigürasyon Yönetimi, Toplu Güncelleme Yönetimi, Güncelleme Sunucusu Hizmeti, Güvenlik Politikası ve Obje Yönetimi, Periyodik Konfigürasyon Yedekleme ve Gelişmiş Profil Yönetimi yeteneklerini sunar. Bu özellikler sayesinde tüm SD-WAN uç noktaları merkezi olarak takip edilebilmekte ve yönetilebilmektedir.

Detaylar ve Datasheetler: https://www.epati.com.tr/ctnm

EPATİ SİBER GÜVENLİK - ANTİKOR

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi