Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

faturaniyazdir.com Kolay Faturalama Çözümü

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için faturalama yazılımıdır. Hem matbu fatura, hem de e-fatura özellikleri bulunmaktadır. Bunlara ek olarak cari takibi, gelir gider, irsaliye, depo stok gibi ön muhasebe özelliklerini ek özellik olarak sunmaktadır. Karmaşık ön muhasebe programlarından farklı olarak işletmelerin temel ihtiyaçlarını karşılayacak özellikleri kullanıcıya sunar ve ek özellikleri ihtiyaçları doğrultusunda kullanmalarını sağlar. E-ticaret platformlarına entegrasyon sağlamaktadır, e-ticaret platformları üzerinde oluşan siparişler faturaniyazdir.com içerisine otomatik olarak çekilmektedir. Farklı e-ticaret platformlarına entegrasyonlar zamanla artmaya devam etmektedir.

  • Fatura yazdırma ayarlarını kolayca yapıp oluşturduğunuz faturaları anında yazıcınızdan yazdırabilirsiniz. Her ebattaki fatura ile uyumludur. Her tipteki yazıcı ile kullanabilirsiniz.
  • E-Fatura ve E-Arşiv faturalarınızı kolayca oluşturup gönderebilir ve alabilirsiniz.
  • E-ticaret entegrasyonu ile çeşitli e-ticaret platformlarındaki siparişleriniz Faturanı Yazdır içerisine otomatik olarak çekilir ve böylece siparişlerinizi kolayca faturalandırabilirsiniz.
  • İrsaliye, alış-iade, cari takibi, depo-stok, kasa-banka özelliklerinden dilediğinizi kullanıp, kullandığınız özellikler kadarını ödersiniz.

Faturaniyazdir.com, e-fatura/matbuu faturalama özelliğinden e-ticaret entegrasyonları, irsaliye, cari takip, gelir-gider, depo-stok gibi ön muhasebe özelliklerine kadar en kolay çözümü sunar.

Temel hizmet yapısı olarak faturaniyazdir.com, temel özellik olarak e-fatura/matbuu faturalama çözümünü sunar. E-Ticaret Entegrasyonu, Cari Takip, Gelir Gider, Kasa Banka, İrsaliye, Depo Stok gibi özelliklerden ihtiyacınıza uygun olanları ek olarak açıp kullanabilirsiniz. Böylece sadece kullandığınız kadarını ödersiniz. Bu yönüyle diğer ön muhasebe uygulamalarından ayrılmaktadır.

Bilgisayarınızdaki herhangi bir tarayıcı aracılığıyla kullanabileceğiniz kolaylıkta ve hızdadır. Ek kuruluma gerek yoktur.

Web tabanlıdır. İnternet bağlantısı olan tüm bilgisayar, akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilir.

Hızlı başlangıç için;

Müşteri ve tedarikçilerinizin bilgilerini aktarmak için excel dosyalarınızı Faturanı Yazdıra aktarım sayfası yardımıyla kolayca aktarabilirsiniz.

Geçmiş faturalarınızı aktarmak için excel dosyalarınızı Faturanı Yazdıra aktarım sayfası yardımıyla kolayca aktarabilirsiniz.

Geçmiş irsaliyelerinizi aktarmak için excel dosyalarınızı Faturanı Yazdıra aktarım sayfası yardımıyla kolayca aktarabilirsiniz.

1

Matbuu Fatura Yazdırma

Fatura yazdırma ayarlarını kolayca yapıp oluşturduğunuz faturaları anında yazıcınızdan yazdırabilirsiniz. Her ebattaki fatura ile uyumludur. Her tipteki yazıcı ile kullanabilirsiniz.

2

E-Fatura/E-Arşiv Çözümü

E-Fatura ve E-Arşiv faturalarınızı kolayca oluşturup gönderebilir ve alabilirsiniz.

3

E-Ticaret Entegrasyonu

E-ticaret entegrasyonu ile çeşitli e-ticaret platformlarındaki siparişleriniz Faturanı Yazdır içerisine otomatik olarak çekilir ve böylece siparişlerinizi kolayca faturalandırabilirsiniz. Tek tek elle fatura oluşturmak yerine gelen sipariş kayıtlarından seçim yapıp toplu olarak faturaları oluşturabilirsiniz.

4

İrsaliye

Alış ve satış irsaliyeleri oluşturup yazdırabileceğiniz eklentidir.

5

Alış-İade

Alış ve iade faturalarını oluşturup yazdırmanızı sağlayan eklentidir.

6

Cari Takibi

Müşteri ve tedarikçi cari hesaplarını takip edebileceğiniz, cari hareketlerini listeleyebileceğiniz eklentidir.

7

Depo-Stok

Depo envanterini takip edebileceğiniz, stok hareketlerini listeleyebileceğiniz eklentidir.

8

Kasa-Banka

Kasa ve banka tanımları ile cari hareketlerini takip edebileceğiniz eklentidir. Bu eklentiyi kullanabilmek için Cari Takibi eklentisini almış olmanız gerekmektedir.

Ares İnovasyon Arge Yazılım Hizmetleri Limited Şirketi

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer E-Arşiv Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Diğer Hizmet Sektörü Çözümleri

Akıllı Kobi