Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Finansal Çözümler
Finansal Çözümler

- E-Dönüşüm (E-Fatura, E-Arşiv)

- Kiralama Çözümleri

- Online Banka (Açık Bankacılık)

- Online DBS (Açık Bankacılık)

- Para Transferi (Açık Bankacılık)

- POS Detay Rapor (Açık Bankacılık)

- Sanal POS (Açık Bankacılık)

- Tedarikçi Finansmanı

1

E-Dönüşüm (E-Fatura, E-Arşiv)

Tüm Fatura Süreçlerinizi Hızlı ve Güvenli Bir Şekilde Dijitalleştirin!

Muhasebe işlemlerinizi E-Dönüşüm sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde dijitalleştirerek, zamandan ve maliyette tasarruf edin. Muhasebe işlemlerinizi eksiksiz ve sorunsuz şekilde zamanında tamamlayabilmenin rahatlığını yaşayın.

E-Dönüşüm Hizmetinin Avantajları

E-Dönüşüm Kapsamında Hangi Hizmetlerden Yararlanabilirsiniz?

2

Kiralama Çözümleri

İşiniz için Gerekli Olan Makine ve Ekipmanları Satın Almak Yerine Kiralayın!

İşinizi geliştirmek için makine ve ekipmanlara ihtiyacınız varsa, ne nakdinizi ne de kredi limitlerinizi bunların satın alımı için harcamanıza aslında hiç gerek yok. İhtiyacınız olan makine ve ekipmanları satın almak yerine kiralayabilir ve bu sayede bütçenizi daha etkin şekilde yönetebilirsiniz. Üstelik sunduğumuz Kiralama Çözümleri sayesinde, tam da ihtiyacınız olan marka ve model makine ve ekipmanları kiralayabilir ve bu sayede yeni satın almışsınız gibi gönül rahatlığı ile işinizi geliştirmede kullanabilirsiniz.

Kiralama Çözümlerinden Kimler Yararlanabilir?

Aklınıza gelebilecek hemen hemen her sektörde faaliyet gösteren her ölçekten işletme ve şahıs şirketleri Kiralama Çözümlerinden yararlanabilir.

Kiralama Çözümlerinin Sıklıkla Kullanıldığı Alanlara Çeşitli Örnekler

3

Online Bankacılık (Açık Bankacılık)

Çalıştığınız Tüm Bankalardaki Tüm Hesap Hareketlerinizi Tek Ekrandan Yönetin.

İşletmenizin mevduat hesaplarının yönetimi, ödemelerinizin ve alacaklarınızın takibi, müşteriler arasında aracılık ettiğiniz ödemelerin yönetimi, kredi kartı işlemlerinizin takibi ve daha birçok işlemi bankaların online bankacılık uygulamaları ve internet şubeleri üzerinden uzun süredir gerçekleştiriyorsunuzdur. Ancak, birbirinden farklı bankalardaki hesapların yönetimi, tüm bu işleri çok daha karmaşık ve takibi zor hale getiriyordur. Yakın zamana kadar tüm bu işlemler, hesaplarınızın güvenliğini korumak amacıyla sadece her bankanın kendi bünyesinde kullanıma açtığı online kanallar üzerinden gerçekleştirilebiliyordu. Ama artık “Açık Bankacılık” var! “Açık Bankacılık” hizmeti sayesinde, tüm bankalardaki tüm hesap hareketlerinizi artık tek bir ekrandan güvenle ve kolayca yönetebilirsiniz.

Online Banka ile Neleri Gerçekleştirebilirsiniz?

4

Online DBS (Açık Bankacılık)

Tüm Bankaların DBS Hesaplarını Tek Ekrandan Yönetin.

Bir “Açık Bankacılık” hizmeti olan “Online DBS” modülü ile şirketinizin tüm bankalardaki DBS hesaplarınızı tek bir ekrandan güvenle ve kolayca yönetin.

Online DBS ile Neleri Gerçekleştirebilirsiniz?

5

Para Transferi (Açık Bankacılık)

Para Transferlerinizi Tek Ekrandan Yönetin.

ERP sisteminiz tarafından bir para transfer talimatı hazırlandığında, ödemelerin birden fazla banka ile gerçekleşmesi gerekiyorsa normalde, her bir banka ve her bir para birimi bazında ayrı ayrı talimatların hazırlanması, mail yoluyla ve bankanın belirlediği şablonlarda FTP klasörlerine bırakılması, onay vermesi gereken kişilerden ıslak imzalı nüshaların mail veya faks yoluyla gönderilmesi gerekir. Ancak bu zorlu ve karmaşık işleyiş “Para Transferi” çözümümüz ile tamamen ortadan kalkıyor! Bir “Açık Bankacılık” hizmeti olan “Para Transferi” modülü ile şirketinizin tüm para transferlerini tek bir ekrandan güvenle ve kolayca gerçekleştirin.

Para Transferi ile Neleri Gerçekleştirebilirsiniz?

6

POS Detay Rapor (Açık Bankacılık)

Tüm POS Hareketlerinizi Tek Ekrandan Yönetin.

Bir “Açık Bankacılık” hizmeti olan “POS Detay Rapor” modülü ile şirketinizin tüm POS işlemlerini tek bir ekrandan güvenle ve kolayca takip edebilir ve bu sayede POS işlemlerinize yönelik aksiyonlarınızı zaman kaybetmeden alabilirsiniz.

POS Detay Rapor ile Neleri Gerçekleştirebilirsiniz?

7

Sanal POS (Açık Bankacılık)

Tüm Sanal POS İşlemlerinizi Tek Ekrandan Yönetin.

Bir “Açık Bankacılık” hizmeti olan “Sanal POS” modülü ile şirketinizin tüm sanal POS işlemlerini tek bir ekrandan güvenle ve kolayca yönetin.

Sanal POS ile Neleri Gerçekleştirebilirsiniz?

8

Tedarikçi Finansmanı

Ürün ve Hizmet Tedarikine Yönelik Süreçlerinize Hız Kazandırın!

İşletmenizin ürün ve hizmet alım-satım süreçlerinde, alacakların zamanında tahsili ve borçların zamanında ödemelerinin gerçekleştirilmesi, güçlü bir finansman altyapısının yanı sıra, etkili bir nakit akış planını gerektirebiliyor. Zaman zaman nakit sıkışıklığının olacağı önceden tespit edilebildiğinde ise bankalar ile irtibata geçilerek uygun koşullarda kredi arayışı da söz konusu olabiliyor. Tedarikçi Finansmanı, tüm bu süreçleri kolaylaştıran ve bir o kadar hızlandıran etkili bir finansman çözümü. Tedarikçi Finansmanı, ürün ve hizmet tedarikinde alıcı ve tedarikçi firmalar ile yapılan ticaretin finansmanını sağlayacak olan finans kurumunu aynı platform üzerinde bir araya getiriyor. Bu sayede temlik ihbarı, temlik teyidi, fatura temliki, fiyatlandırma gibi yüksek öneme sahip tedarik süreçleri çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde, tek bir sistem üzerinden kolayca tamamlanabiliyor.

Tedarikçi Finansmanının Alıcılara Yönelik Avantajları

Tedarikçi Finansmanının Tedarikçilere Yönelik Avantajları

Jetlid Teknoloji A.Ş.

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Finansal Dijital Dönüşüm Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Finans ve Sigorta Hizmetleri Çözümleri

Akıllı Kobi