Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

LNL Elektrik Eletronik Bilişim ve Dan. Ltd.Şti

LNL Teknoloji nesnelerin interneti (IoT), kablosuz haberleşen donanımlar, gömülü uygulamalar, ara katman yazılım, bulut/web tabanlı yazılım kabiliyetleri ile çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır. Başta sağlık olmak üzere, telekomünikasyon, akıllı enerji, akıllı şehir ve akıllı tarım uygulamaları alanlarında ürünler sunmaktadır.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Konum Takip Sistemleri

LNL Teknoloji CALLVISION markası ile sağlık sektörüne RFID tabanlı gerçek zamanlı konum takip sistemleri sağlamaktadır. Çalışanların, hastaların ve kritik malzemelerin anlık konum ve geçmiş konum bilgilerine ulaşılan bu sistem aynı zamanda kullanıcıya güvenli alan ve yasaklı alan kuralları tanımlayabilmektedir. Sistem bu kurallara göre kullanıcıya uyarılar gönderebilmektedir.

Saha Veri Takip ve Kontrol Sistemleri

LNL Teknoloji Nesnelerin İnterneti çözümleri ile takip edilmek istenen hizmet noktası, tesis, üretim, tarım, enerji ve istasyon noktaları gibi yerler için sensörler ve eyleyiciler yardımıyla saha kontrolünü müşterilerine sağlamaktadır. Gerek web/bulut tabanlı gerekse yerinde çalışabilen yazılım sistemleri ile sahanın uzaktan takibi, kural ve uyarı tanımlayabilme özellikleri ve aç/kapa kıs/kapa gibi kontrol mekanizmaları sayesinde kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi