Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Sağlık Hizmetleri Yönetimi
Sağlık Hizmetleri Yönetimi

Sağlık Hizmetleri Yönetimi çözümümüz ile, hastanelerinizin ya da temsil ettiğiniz sağlık kuruluşlarının sağlık hizmetlerini yönetebilir, oluşturabilir, satabilir ve satış sonrası provizyon yönetimi yapabilirsiniz.

Kuruluşunuzun bünyesindeki CheckUp'ları, Doğum Paketlerini, Diyet Paketlerini, Sağlık Paketlerini ve daha birçok ürününüzü de tüm detayları ile sisteme tanımlayıp takiip edebilirsiniz.

Tüm detaylar TTB kodları ve fiyatlarıyla entegre olarak tasarlanmış olup, uluslararası standartlarla provizyon hizmeti de verecek alt yapıya sahiptir. Ayrıca ürünü ve detayları bir sigorta şirketi poliçesine bağlayarak, sigorta şirketi ile tamamen entegre bir çözüm oluşturabilirsiniz. Ürün satıldığında otomatik poliçe de kesilerek ürün ve poliçe birlikte işlem görebilirler.

Sağlık Hizmetleri Yönetimi modülümüz hem Satış ERP modülümüzle, hem de Satış Ekibi ve Performans Yönetimi modülümüzle bütünleşik olarak çalışmaktadır.
Hastane Yönetimi İle Entegrasyon

Sağlık Hizmetleri Yönetimi modülümüzdeki tüm işlemleri hastane yönetim bilgi sisteminize tamamıyla entegre çalıştırabilirsiniz. Gerçekleşen tüm işlemler hastane yönetim sisteminize bire bir aktarılmaktadır.
Dinamik Özelleştirme Sistemi

Tüm ürünleri, satacağınız birime göre, gerek özellikleri açısından gerekse fiyatlandırma açısından özelleştirebileceğiniz son derece dinamik bir ürün yönetimi alt yapısı mevcuttur. Bu sizlere tek bir ürünü yüzlerce satış ve uygulama noktasında, tamamen uygulamaya göre özelleştirilmiş ve fiyatlandırılmış şekilde satış organizasyonu kurmanıza olanak vermektedir.


Kendi web sayfanızdan ya da mobil aplikasyonunuzdan tüm ürünleri kişiye özel olarak (kişiselleştirerek) satışa açabilir ve tüm sistemlerinizle entegre edebilirsiniz.


Çağrı Merkezi ve IVR santral alt yapısı entegrasyonları ile satışlarınızı geniş platformlara yayabilirsiniz.

Tamamen Web ve Bulut tabanlı olan altyapımız, kullanmakta olduğunuz tüm yazılımlarla etkin biçimde veri aktarımı yapabilecek teknolojiye sahiptir. Hangi yazılımı kullanıyorsanız kullanın sağlık hizmetlerinizin satışında Sağlık Hizmetleri Yönetimi modülü kullanabilirsiniz.

Ürünün Kategorileri

TEAM VERİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Genel Yardımcı Yazılımlar Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Sağlık Çözümleri

Akıllı Kobi