Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

SDM Yazılım Hizmetleri A.Ş.

SDM Yazılım Hizmetleri A.Ş. 2006 yılından günümüze; Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), İnsan Kaynakları (HR), İş Akış Yönetimi (BPM), İş Zekası (BI), Entegrasyon Çözümleri, alanındaki iş uygulamalarıyla esnek, şirketin hacmi ve sektör gereklilikleri doğrultusunda özelleştirilebilir, tek kullanıcılı işletmelerden kurumsal şirketlere kadar tüm işletmeler için farklı bütçe aralıklarında çok çeşitli çözümler sunar.
SDM Yazılım Hizmetleri A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

ERP Danışmanlık Hizmetleri

SDM Yazılım Hizmetleri olarak , şirketinizin faaliyetlerini çeşitli yazılım ürünleriyle destekleyerek performansınızı artırmak, farklı bölümlerdeki tüm verileri bir arada yöneten ve bu özelliği sayesinde yüzyılımızın vazgeçilmez sistemi olan ERP hakkında sizlere danışmanlık ve tam destek vermektir. Tüm sektörlerde kullanılabilecek, kurulumu esnasında özelleştirilebilen standart yazılım paketlerine sahip olan LOGO ERP Ürünleri, Finans, Muhasebe, Satış, Satınalma, ve Malzeme Yönetimi gibi modüller sayesinde özel biçimli belgeler oluşturulması ve yönetimi gibi işlevleriyle, pek çok şirket gereksinimini uygun bir biçimde yerine getirmektedir.

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri

SDM Yazılım Hizmetleri, farklı platformlar üzerindeki deneyimli ve uzman özel projeler ekibi ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel uygulamalar sunarken, danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon, hosting ve uygulama bakım hizmetlerini de sağlamaktadır. Örtülü Sermaye Aktarım Yönetimi, Transfer Fiyatlandırması Yönetimi, B2B sistemleri, Veri Toplama , Konsolidasyon ve Merkezi Raporlama alanlarına yönelik operasyonel ihtiyaçları karşılayan iş çözümleri üretirken, bir yandan da hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olmaktadır.

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Dijital dönüşüm sadece teknolojik yatırımların yapıldığı bir süreç olmayıp aynı zamanda yeni iş yapış şekillerinin de adaptasyonunu içeren bir dönüşüm sürecidir. Dijital Dönüşüm Danışmanlığı, işletmelerin yeni teknoloji ve yeni iş yapış modellerine adaptasyonunu sağlamak amacı ile oluşturulan bir rehberlik hizmetidir. Kurumların dijitalleşmede geldiği noktayı tespit etmesini sağlayarak müşterilerine ve kendisine sağlayacağı avantajları netleştirmesinde önemli bir rol üstlenmektedir. Verim artışının işletmenin geneline yayılması için yeni bir kültür oluşturulmasına da yardımcı oluyoruz. Bu sayede kurum genelinde oluşturulan bu kültürün sürdürülebilir olması da sağlanıyor. SDM Yazılım Hizmetleri olarak, firmaların mevcut durumlarını netleştirmelerini sağlayarak dijital dönüşüm yolculuklarına hangi noktadan başlamaları gerektiğini görmelerini sağlıyoruz.

Müşterilerimiz

2006 Yılından günümüze +700 başarı ile tamamlanmış ERP, HR ve BPM projesi yaptığımız bazı müşterilerimiz.