Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

ServisSoft Araştırma Geliştirme Danışmanlık Yazılım Hizmetleri A.Ş.

ServisSoft kestirimci bakım ve uçtan uca bakım süreçlerinin yönetimini tek bir platformda sağlayarak hizmet ve üretim süreçlerinin kesintiye uğramasını önleyen, gücünü yapay zekadan alan bulut tabanlı bir platformdur. ServisSoft ile dünyanın neresinde olursanız olun cihaz/ekipmanlarınızı ve iş süreçlerinizi takip etmenizi sağlar ve cihazlarınızda arıza olmadan müdahale etmenize olanak tanır.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Bakım Yönetimi

Ekipmana, makine ve donanıma her sene büyük yatırımlar yapılmakta, dolayısıyla bu yatırımlarının karşılığı alınmak isteniyor. Fakat makina ve tesislerin arızî durmaları veya kapasitelerinin altında çalışmaları önemli kayıplara neden olmakta. Bakım Yönetimi kullanarak, meydana gelebilecek teknik sorunları planlı bakımlarla minimize ederek, üretim sürecinin verimliliğini arttırabilir ve maliyetleri yükselten etkileri en aza indirebilirsiniz.

İş Emri Yönetimi

İşletmenizde kargaşaya son vererek birimlerinizi senkronize eder ve üretim ya da hizmet süreçlerinin başlangıcından bitişine kadar kontrol altına alır. Bu süreçleri hızlı, etkin ve hatasız olarak yönetebilmenizi sağlar. Kolayca iş emri oluşturabilir, üretim planlarınızı iş emrine dönüştürebilir, otomatik alt iş emri oluşturabilir ve iş emri süreçlerini takip edebilirsiniz.

Dijital İkiz

Dijital ikiz, bir ürünün, sürecin veya hizmetin sanal bir modelidir. Tesisinizin anlık olarak takibini sağlayabildiğiniz dijital bir versiyonunu oluşturarak istediğiniz her yerden işlerinizi takip etme olanağı sağlar

Kestirimci Bakım

Kestirimci bakım, planlanmamış bakım ihtiyaçlarının önüne geçilmesi ve üretim hattındaki plansız duruşların engellenmesi için veri analizi araçları ve teknikleri kullanılarak; ekipman ve süreçlerdeki olası kusurların ya da anomalilerin tespit edilmesini sağlayan yöntemdir.

Galeri

Bakım ve varlık yönetimini, kestirimci bakım ve dijital ikiz çözümleri ile tek platformda sunan ilk ve tek platform