Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

SRL Teknoloji A.Ş.

Self-Satış ve Retail alanında 7+ yıl süredir tecrübe ile ödeme ve telemetri alanlarında yazılım ve donanım çözümleri geliştirmekteyiz. Nakitsiz Ödeme süreçlerinde Android POS, Unattended POS, Ticket Validatör, mPOS ve SoftPOS ürünlerimizle alternatif ödeme ekosistemi sunuyoruz. Açık bankacılık alanında sektörel bazlı ürünler geliştiyoruz. Self-Satış makinalarının uçtan uca kurulumu, telemetri ve Ödeme çözümleri ile entegrasyonlarını sağlıyoruz. Detaylar için iletişime geçiniz.. info@srlteknoloji.com
SRL Teknoloji A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

SaaS Yazılım Çözümleri

SRL Teknoloji olarak, başarılı girişimcilerin hayal ettikleri fikirleri gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, her projenin temel analizini yapıyoruz. Sonrasında ise kullanıcı deneyimi (UX/UI) tasarımı, sistem altyapısı, devops, backend, frontend ve mobil uygulama geliştirme aşamalarında uzmanlaşıyoruz. Bu sürecin sonunda, müşterilerimize işlerini geliştirmelerine yardımcı olacak saha testlerine uygun ve sektör ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Projelerinizi canlı ortama taşıyarak, işlerinizi daha rekabetçi hale getiriyoruz.

Ödeme Sistemleri Geliştirme Hizmeti

Ödeme sistemleri, iş dünyasının temel taşlarından biridir. SRL Teknoloji, yurtiçi ve yurtdışındaki birçok ödeme altyapısına yönelik çözümler sunarak işletmelerin büyümesine katkıda bulunuyor. Sanal POS, EFT POS, SoftPOS ve Açık Bankacılık gibi farklı ödeme sistemlerini tasarlayıp entegre ediyoruz. Yurtiçi ve yurtdışındaki bankalarla işbirliği yaparak, ödeme sistemlerinizi optimize ediyoruz.

 

Android POS:

Android POS cihazlarımızla ödeme kabul etmek artık daha kolay. 17 banka entegrasyonu, yemek kartlarıyla uyumlu çalışma, ulaşım kartları entegrasyonu ve QR ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ayrıca, cihazlarımızın toplu satışını da gerçekleştiriyoruz.

Unattended POS Terminal (UPT):

Otomatlar, oyun makineleri, otoparklar, araç yıkama istasyonları, mikro marketler ve kiosklar gibi self-satış makinelerinde 24/7 nakitsiz ödeme altyapısı sunuyoruz. Geliştirdiğimiz uygulamalar ve telemetri sistemi sayesinde işletmeler, satışlarını anlık olarak takip edebilir ve yönetebilir.

Ticket Validatör:

Ulaşım sektörüne yönelik tasarlanmış bu cihazlarla kredi/banka kartları, ön ödemeli kartlar, ulaşım kartları, QR ve mobil ödeme kabul edebilirsiniz. Özel yazılımlar ve entegrasyonlarla ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Retail Self-Satış

Perakende ve diğer sektörlerde ihtiyaçlara yönelik 24/7 çalışabilen satış makineleri ve bu makinelerin ödeme sistemleriyle işletmelerinizi daha verimli hale getiriyoruz. Makina tedariki, POS entegrasyonu, ERP ve 3. parti entegrasyonları gibi hizmetler sunarak projelerinizi hayata geçiriyoruz.

SRL Teknoloji A.Ş., teknoloji alanındaki uzmanlığı ve inovasyon odaklı yaklaşımı ile işletmelerin büyümesine katkıda bulunuyor. Müşterilerimize özgün ve etkili çözümler sunarak rekabet avantajı kazanmalarına yardımcı oluyoruz. Teknolojinin gücünü kullanarak işinizi bir adım öne taşımak için yanınızdayız.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi