Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

SuperCode Yazılım ve Bilişim Ltd. Şti.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Özel Yazılım Geliştirme

“Her işletme benzersizdir noktasından hareketle SuperCode Yazılım olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda tüm sektörlerde özel yazılım geliştirmekteyiz. Özelleştirilmiş çözümlerimiz; hedef odaklı, ölçeklenebilir, entegrasyona uygun, mevcut donanım yetenekleri gözetilerek tam olarak müşteri ihtiyaçlarını cevaplayan, esneklik ve verimlilik ile iş süreçlerinize katma değer sağlayacaktır.

Kurumsal Web Sitesi

Çağın kaçınılmaz bir gerekliliği olan kurumsal web sitesi dış dünyanın sizinle ilk etkileşime geçtiği dijital vitrinlerdir. Kurumsal web siteniz ile müşterilerinize, paydaşlarınıza, çözüm ortaklarınıza ve işletmenizi tanımak isteyecek gerçek ve tüzel kişilere tüm hikayenizi sunabilirsiniz. SuperCode Yazılım olarak kurumsal kimliğinize en uygun güncel teknik ve trendler ile hikayenizi, hizmet ve/veya ürünlerinizi uzman kadromuzla dijital vitrinlerinize taşımaktayız.

E-Ticaret

Yükselen küresel ekonomide, e-ticaret giderek iş stratejisinin hayati bir bileşeni ve ekonomik kalkınma için sağlam bir katalizör haline geldi. SuperCode Yazılım olarak müşterilerimizin, e-ticaret ihtiyaçlarına uygun; B2B, B2C, C2C yapıda çalışabilecek, pazaryerleri, ERP programları ve kargo şirketleri ile entegre birden fazla dil seçeneğinin kullanılabildiği ürünümüz ile destek vermekteyiz. E-Ticaret çözümlerimiz ile müşterilerimizin zaman ve mekandan yalıtılmış yolculuklarına eşlik ediyoruz.

SuperBuy- Satın Alma Süreç Yönetimi

SuperCode Yazılım olarak hibrit, esnek ve merkezi satın alma sorunlarına geliştirilebilir SuperBuy ürünümüz ile çözüm üretmekteyiz. SuperBuy, tüm satın alma süreçlerini elektronik ortama aktaran, iş akışları ile süreçleri başarılı şekilde yöneterek, onay mekanizmaları ile karar almanızı kolaylaştıran web tabanlı, mobil uygulama destekli bir BPM (iş süreçleri yönetim) yazılımıdır.

SuperDesk

SuperCode Yazılım olarak, hizmet sektöründe faaliyet gösteren veya doğrudan nihai tüketiciye hizmet sağlayan firmalarımız için planlamalar dahil, teknik servis süreçlerinizin ihtiyaçlarına uçtan uca cevap verecek, gelişmiş raporlama özelliği ile saha verimliliğinizi analiz edecek ve kullanıcı dostu arayüzler sayesinde veri girişlerinizi kolaylaştıracak destek talebi yönetim sistemi olan SuperDesk ile çözüm sunmaktayız.