Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

TEAM VERİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

TEAM VERİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
TEAM VERİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
TEAM VERİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
TEAM VERİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

e-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyonu

Her kurumun kendi kimliği, kendi ürün yapısı ve kendi iş süreçleri vardır ve paket programlar sizi kendisine uydurmaya çalışır. e-Ticaret entegrasyonları iş süreçleri dikkate alınmadan yapıldığında büyük sorunlar çıkarır. Team bu konuda sizin iş süreçlerinize göre tüm entegrasyonları uyarlayarak kalıcı ve verimli çözüm sağlıyor. Üstelik iş süreçleriniz de günün koşullarına göre güncellenmiş oluyor.

Satış Ekibi ve Performans Yönetimi

İyi satış yapmak için ürünlerin yanı sıra; etkin bir satış ekibine, motivasyona ve iyi bir takım çalışmasına gereksinim vardır. Team Satış Ekibi ve Performans Yönetimi modülü, ürünlerinizin satışı için, satış ekibinizi etkili ve dinamik bir şekilde yönetmenize, zamanında ve doğru kararlar vermenize ve hedeflerinize ulaşmak için doğru analiz yapmanıza yardımcı olur.

İş Süreçleri Yazılımları

Hangi sektörde olursa olsun, iş süreçlerini düzenlemek isteyen firmalar için bütünleşik çözüm içeren yazılımımız başlangıçtan sona her işlemi iş süreçleri çerçevesinde en ince ayrıntısına kadar takip etmenize olanak vermektedir. İş Süreçleri Yönetimi işletmelerdeki süreçlerin tıkanıklığını ve yavaşlığını ortadan kaldırarak, genel iş verimliliğinde önemli bir artış sağlıyor.Manuel yürütülen işlemler ortadan kalkıyor, hatalar azalıyor ve süreçler yazılımlar tarafından takip edilerek işlerin tamamlanışı hızlanıyor.

Sağlık Hizmetleri Yönetimi

Sağlık Hizmetleri Yönetimi çözümümüz ile, hastanelerinizin ya da temsil ettiğiniz sağlık kuruluşlarının sağlık hizmetlerini yönetebilir, oluşturabilir, satabilir ve satış sonrası provizyon yönetimi yapabilirsiniz. Kuruluşunuzun bünyesindeki CheckUp'ları, Doğum Paketlerini, Diyet Paketlerini, Sağlık Paketlerini ve daha birçok ürününüzü de tüm detayları ile sisteme tanımlayıp takiip edebilirsiniz. Tüm detaylar TTB kodları ve fiyatlarıyla entegre olarak tasarlanmış olup, uluslararası standartlarla provizyon hizmeti de verecek alt yapıya sahiptir. Ayrıca ürünü ve detayları bir sigorta şirketi poliçesine bağlayarak, sigorta şirketi ile tamamen entegre bir çözüm oluşturabilirsiniz. Ürün satıldığında otomatik poliçe de kesilerek ürün ve poliçe birlikte işlem görebilirler.

Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm, insan, iş süreçleri ve teknoloji unsurlarında gerçekleşmesi gereken bütüncül dönüşümdür. Dijital dönüşümü şirketimizde uygulamak zorundayız çünkü dijital dönüşüm artık bir seçim ya da tercih değil, tamamen bir zorunluluktur. Dijital ekonomide daha etkili rekabet edebilmek için değişim yapmazsak, bu değişimin dışında kalırsak rekabet ortamında barınamayacağız.