Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Techvisor Danışmanlık Tic Ltd Şti

Techvisor Danışmanlık Tic Ltd Şti

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Proje ve Süreç Yönetimi Yazılımı

Techvisor Danışmanlık, İngiltere menşeili Easy Software Ltd. şirketinin Türkiye ve Ortadoğu temsilcisidir. Easy Software'ın ürünlerinden Easy Project, en basit ölçekten en karmaşık ölçeğe kadar projelerin, ekiplerin ve firma süreçlerinin dijitalleştirilerek, bulut veya sunucular üzerinden yürütülmesini, takip ve kontrol edilmesini, ölçümlendirilmesini ve raporlanmasını sağlayan bir araçtır.

Proje ve Süreç Yönetimi Uyarlaması, Eğitimleri ve Danışmanlığı

Techvisor, firmaların proje ve süreç yönetimi uygulamalarını inceleyerek bu süreçlerin dijitalleşmeye uygun olarak iyileştirilmesi ve düzenlenmesi konusunda danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda iyileştirilen bu süreçlerin, temsilcisi olduğu yazılımlar üzerinden dijitalleşmesi için yazılımların uyarlama (kişiselleştirme) hizmetini sağlamakta ve bu konuda firma çalışanlarına, proje yöneticilerine, firma yöneticilerine eğitim hizmeti vermektedir.

Easy Project

Easy Project ile waterfall ve agile proje yönetimi, kaynak ve portföy yönetimi

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi
Easy Project Yazılım ve Danışmanlığı

Easy Project hem klasik hem de çevik metotlarla şirketinizin tüm işlerini, proje ve portföy yönetimini ,kaynak ve proje bütçesini, risklerini yönet...

Daha fazla bilgi

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi