Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

ULTİA TEKNOLOJİ YAZILIM VE UYGULAMA GELİŞTİRME TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Hazır olan, İzin, Masraf, Zimmet, Depo, Fatura Giriş, Ödeme Takip ve Satın alma gibi 60’dan fazla modül hemen kullanılabilmektedir.
ULTİA TEKNOLOJİ YAZILIM VE UYGULAMA GELİŞTİRME TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Ultia ile tek platformda süreçlerinizi dijitalleştirin!

Ultia; Turkcell’in kendi mühendislerince geliştirdiği, kendi içerisinde de 10 yılı aşkın süredir kullanmaya devam ettiği, ulaştığı olgunluk seviyesi sonucunda, ticarileşme kararının alındığı yerli ve milli bir dijital dönüşüm platformudur.

Turkcell’in kendi kullandığı ve geliştirdiği iç çözümler için 2019 yılında aldığı ticarileşme inisiyatifi ile başlayan yolculuğumuz kısa sürede birçok müşteriye ulaşmıştır. Bu motivasyonun sonucu olarak, 2023 yılında %100 Turkcell sermayesi ile Ultia Teknoloji Yazılım ve Uygulama Geliştirme A.Ş. kurulmuş olup ticari hayatını bu ünvan ile sürdürmektedir.

Yapay zeka gibi teknolojiler dahil güçlü bir alt yapıya sahip olan Ultia ile sektör bağımsız küçük, büyük bir çok işletme, bulut yatırımı yapmadan, hem hazır iş süreçlerini kullanabilmekte hem de LowCode/NoCode alt yapısı ile kendi iş süreçlerini en baştan oluşturabilmektedir.

Ayrıca, sürekli kabiliyetlerini arttırdığımız Ultia alt yapısı, açık kaynak kodlu teknolojiler kullanılarak, hem bulut üzerinden rekabetçi hizmet modelleri sunmamıza imkan tanımakta, hem de çoklu dil desteği, yapay zeka, SLA takibi, iş kuralları yönetimi, onay mekanizmaları, entegrasyonlar da dahil esnek ve kullanıcı dostu arayüzü ile kullanımına olanak sağlıyor.

Tüm bu zenginliğin altında ise kod bilmek zorunda olmayan iş sahiplerinin (Citizen Developer) dahi, sürükle bırak ile kendi iş süreçlerini tasarlayabilecekleri bir BPM (Business Process Management) gücü ve esnekliği yatıyor. Öyle ki bu alt yapı bugün, müşteri taleplerine de hızlı cevap vermemizi mümkün kılıyor. Örneğin; hazır olan, İzin, Masraf, Zimmet, Depo, Fatura Giriş, Ödeme Takip ve Satın alma gibi 60’dan fazla modül hemen kullanılabilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak merkeze çalışan deneyimini alan Ultia ile tek platformdan, oyunlaştırma dahil, haber, duyuru, çalışan ilanları, rozetler, etkinlik takvimi, öneri, anket ve bunun gibi onlarca hazır eklentinin web ve mobil ortamlardan kurumsal iç iletişimi sağlanması, şirketlerin neredeyse tüm dijital ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ciddi bir konfor alanı oluşturuyor.

Detaylı bilgi için tıklayınız: https://www.ultia.com/

Hazır Modüller

Ultia ile tek platformda süreçlerinizi dijitalleştirin!