Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Adminsoft Bilişim Ticaret Ltd. Şti.

2014 yılında kurulan Adminsoft, ticari yazılım alanında faaliyet gösteren araştırmacı ve yenilikçi bir yazılım şirketidir. Mali işler ve ERP sektöründe danışman kökenli kurucularının etkisiyle iş zekası ve raporlama üzerine uzmanlaşan Adminsoft, B2B çözümleri, iş akış ve onay mekanizması gibi farklı iş süreçlerine yazılım çözümleri üretmektedir.
Adminsoft Bilişim Ticaret Ltd. Şti.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Nakit Akış ve Bütçe Yazılımı

Gelir ve giderlerinize ait tüm kalemleri kategorilere ayırarak aylık veya haftalık şekilde tahminleyebilir, Muhasebe sisteminizdeki verilerle entegrasyon sağlayarak gelecek projeksiyonunuzu gerçek ve tahmini verileri kullanarak farklı olasılıklar için senaryolar oluşturabilir ve şirketinizi olası finansal risklerden koruyabilirsiniz.

 

İş Zekası ve Raporlama

Yöneticiler için raporlama analizleri en önemli günlük işlerden birisidir. Admin BI ile tüm raporlarınızı dilediğiniz yerden anlık veriler üzerinden alabilirsiniz. Üstelik bir seferlik tasarımının yapılması yeterlidir. Alanında uzman raporlama uzmanlarımız, talep ettiğiniz tüm yönetimsel raporlamalarınızı Admin BI üzerinden tamamen sizlere özel hazırlayarak kullanımınıza sunar.

 

Mail & Sms İle Otomatik Bilgilendirme Sistemleri

Bildirim, iş dünyasının en önemli unsurlarından biridir. E-posta ve SMS bu bildirimlerin en çok kullanılan araçlarındandır. Notti, bir veri kaynağındaki filtrelenmiş bir veri kümesinin e-posta ve SMS ile ilgililere gönderilmesini ve bu şekilde hatırlatma, bilgilendirme ve uyarı yapılmasını sağlayan bir yazılım çözümüdür.

 

Sipariş Yönetim Yazılımları

Sipariş Pro satış siparişlerinizi merkeze anlık olarak dilediğiniz anda iletmenizi sağlar. İnternetin olduğu her yerde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. İşyerinde, evde hatta tatilde… Günümüz mobil dünyasında Sipariş Pro ile hız kazanabilirsiniz.

 

İş Akış ve Onay Mekanizmasına Dayalı Yazılım Çözümleri

Tüm iş akış süreçlerinizi onay mekanizmasına dayalı olarak takip edebilirsiniz. İşletmenize özel olarak kurgulanan iş akış yazılım çözümü ile dijitalleşme yolculuğunda rakiplerine karşı büyük avantaj sağlarsınız.

 

Özel Yazılım Çözümleri

Uzman yazılım ekibimiz ile kurumunuza özel yazılım çözümleri sunuyoruz. İster kullanmakta olduğunuz yazılımlar ile entegre isterseniz de bağımsız olarak kurgulanabilen çözümlerle iş süreçlerinizde kolaylık sağlıyoruz.

 

Ticari Yazılım Entegrasyon Çalışmaları

Türkiye'de en çok kullanılan ve yerli teknolojiler arasında ilk sırada gelen Logo Yazılım ürünleri ile 3. parti yazılımların entegrasyonunu hızlıca sağlayıp, veri akışında bütünlük sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

 

Talep formumuz:

https://form.jotform.com/230734856063054