Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Baca Makine Mühendislik Yazılım Savunma Sanayi İmalat Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

Baca Makine olarak her elektrikli sistem ile uyumlu, tak-kullan, entegrasyon gerektirmeyen, tüm verileri gerçek zamanlı işleyebilen, kablosuz olarak aktarıp analiz edebilen endüstriyel IOT ürünümüzle çözümler sunuyoruz.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

İzlenebilirlik ve öngörülebilirlik

Her türden elektrikli makine, alet ve ekipmanın; personelin ve işin verilerini anlık olarak işliyor, günlük haftalık ve aylık olarak raporluyoruz.

Verimlilik Hesabı

Projemize özel ürettiğimiz yazılımımızla, üretim prosesindeki verimliliğini analiz ediyor, çeşitli sensörler ile birlikte kesinliği artırılmış şekilde raporluyoruz.

Maliyet Analizi

Makinenizin günlük elektrik sarfiyatı ve verimlilik analiziyle kolay erişilebilir şekilde maliyet analizinizi raporluyoruz.

Makine Bakım ve Arıza İzleme

Makine, alet ya da techizatınızın bakım zamanı gelmeden önce size bildiriyor hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Arıza durumunda sizi bilgilendiriyor, zaman kaybını önlüyoruz.

Kapasite Hesabı ve Yatırım Planlaması

Yaptığımız verimlilik hesaplarıyla size planlanabilir üretim hattı kapasite öngörüsü yapıyor, kullanım ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizi bilgilendiriyoruz.

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi