Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Bambulabs Yazılım A.Ş. (FineDine)

FineDine Hakkında: FineDine, yapay zeka odaklı dijital menüleri ile restoranlara menü, sipariş ve ödeme yöntemleri sunan bir teknoloji firmasıdır. Tablet, mobil, paket ve gel-al, kiosk menüleri ile restoranlar karlılıklarını arttırır ve müşterilerine çok daha iyi bir deneyim sunar. 40'dan fazla dil desteği ile, 1200+ müşterisi olan FineDine, Nusr-Et, Godiva, Hilton, Armani, Sheraton gibi bir çok dünya markasına hizmet vermektedir.
Bambulabs Yazılım A.Ş. (FineDine)
Bambulabs Yazılım A.Ş. (FineDine)
Bambulabs Yazılım A.Ş. (FineDine)
Bambulabs Yazılım A.Ş. (FineDine)
Bambulabs Yazılım A.Ş. (FineDine)

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Tablet Menü

FineDine tablet menü, restoranların misafirlerine her zaman mükemmel durumda bir menüyle hizmet vermesini sağlar. Restoranlar menülerini ve ürün içeriklerini her zaman güncelleyebilir ve yüksek kalite görsel ve videolarla zenginleştirebilir. Kolay dezenfekte edilebilmesiyle de COVID dönemine en uygun çözümdür. FineDine tablet menü misafirlerin tabletten direkt sipariş vermelerini sağlar. Tüm siparişler FineDine kontrol paneline, mutfaktaki yazıcıya ve POS sistemine gönderilir. FineDine Tablet Menü detaylı bilgilendirmeler, promosyonlar ve kampanyalar sunabilecek alanlara sahiptir. Akıllı Öneriler sayesinde misafirler seçtikleri ürünlerle birlikte sunulan yemek/içecek önerilerini de inceler. Böylece masa başı hesap yükselir.

QR Menü

FineDine QR Menü ile misafirler kendi telefonlarından menüleri inceleyip, güvenli bir şekilde sipariş verip ödeme yapabilirler. FineDine Temassız QR Menü, misafirlere kullanımı kolay tasarımıyla eşsiz bir deneyim sunar. Akıllı telefonlara özel tasarımıyla tüm misafirler menüyü en yüksek kalite görsel ve videolarla görüntüleyebilirler. FineDine iyileştirilmiş sipariş sistemi sayesinde mekanlar daha yüksek adisyon alır. Akıllı öneriler ve çapraz satış özellikleri satışların ve ortalama adisyonun yükselmesini sağlar. FineDine ile ödemelere bahşiş eklenebilir. Online ödeme alındığında daha yüksek bahşiş oranları gözlemlenmiştir. Sipariş verme ve ödeme özelliği kullanıldığında restoranlar daha hızlı sipariş ve ödeme alır ve daha hızlı devir daime ulaşılır.

Paket Servis ve Gel & Al Menü

FineDine eve teslim, gel-al ve arabaya servis sipariş seçeneklerini tek platformda sunarak tüm müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak mümkün. Müşteriler hem restoranda hem uzaktan siparişlerini online ödeme yaparak verebilirler. FineDine'a komisyon ödemenmez, böylece tüm kazanc restoranlara kalır. Restoranlar menü linkini tüm online platformlarda paylaşabilir. Müşteriler linke tıklayarak menüye ulaşabilir ve diledikleri zaman sipariş verebilirler. Menü linki kolayca bulunabilir ve Facebook, Instagram, Whatsapp, iMessage ve diğer tüm platformlarda paylaşılabilir.

FineDine Ürünleri

FineDine'ın yapay zeka odaklı restoran içi ve restoran dışı çözümleriyle işletmeler gelirlerini arttır.