Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

DAS ARGE İNOVASYON VE YAZILIM LTD.ŞTİ

DAS ARGE İNOVASYON VE YAZILIM LTD. ŞTİ. olarak 15 yılın üzerinde teknoloji ve yazılım deneyimi ile büyük bir yazılımın alt yapı çalışmalarını tamamlayarak ürünümüzü kullanıma hazırladık. Tamamen ticari ve sektörel yazılımlar üzerine yazılım üretimleri yapmaktayız. Şu an son kullanıcılar tarafından kullanılan yazılımlarımız MODDAS Ticari Set ve PROGRATİK‘tir.
DAS ARGE İNOVASYON VE YAZILIM LTD.ŞTİ
DAS ARGE İNOVASYON VE YAZILIM LTD.ŞTİ

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

PROGRATİK; Küçük ve Orta ölçekli işletmelere yönelik Muhasebe Programıdır, Genelde esnaf diye tabir olunan kesimin tercihidir. Detaylı olarak Muhasebenizi, Müşteri ve Teraikçi hesaplarınızı, Stoklarınızı, Depolarınızı, Teklif ve Siparişlerinizi takip edebilirsiniz..

Market, Manav, Fırın, Kasap, Kuruyemişçi, Pastane, Unlu Mamülleri, Giyim & Konfeksiyon, Ayakkabıcı, Telefon Aksesuar v.s. tüm Perakende sektöründeki işletmeler kullanabilir.

MODDAS Ticari Set

ERP (KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI)

Erp Seçimi, işletmelerin geleceğini değiştirecek ve düzenleyecek derecede önemlidir. İşletmenin ihtiyaçları ve kontrol edilmesi gereken kısımları doğru tespit edilmeli ve buna uygun olan program ve modüller seçilmelidir.

MODDAS Ticari Set

MRP(MALZEME İHTİYAÇ PLANLAMASI)

Malzeme gereksinim planlaması (MGP) bilgisayar destekli bir bilgi sistemi olup bitmiş ürün isteklerini zamana bağlı alt montaj, parça, hammadde vb. isteklerine dönüştürmektedir. Bu yöntem müşterilere ürünlerin teslim süresinden geriye doğru çalışmaktadır. Buna bağlı olarak tedarik süresi ve diğer bilgiler yardımıyla ne zaman ve ne kadar sipariş verilmesi gerektiğini belirlemeye çalışmaktadır. MGP, herhangi bir envanter yönetim sistemiyle aynı hedeflere sahiptir. MRP1 ve MRP2 şeklinde ikiye ayrılır.

MRP-1; Raporlama, çizelgeleme, miktar ve tarih gereksinimlerinin karşılanmasını sağlar, tedarik için satın alma önerileri oluşturur ve iç üretim, bitmiş ürünler veya alt montajlar için iş emri önerileri üretir.

MRP-2; Bir imalat firmasının tüm kaynaklarının etkin olarak planlanması yöntemidir. Hammadde, zaman, enerji, personel, fire ve üretim dışı faktörler gibi tüm maliyetleri analiz ederek üretim planlaması sunan bir sistemdir.

MODDAS Ticari Set

CRM (MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ)

    RM;
  • Organizasyona, verimliliğe, zaman yönetimine ve müşterileri her adımda etkilemeye yardımcı olur.
  • Müşterilerle yapılan aktivitelerin hepsine tek bir sistem üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  • Satış ve pazarlamanın yanında, stok yönetimi, finans sistemi, satış öncesi ve satış sonrası teknik hizmetler gibi alanlarda firma iş süreçlerinin daha efektif yönetilmesini sağlar.
  • Herhangi bir satış veya hizmet sunmakta olan bir firmanın, satışın başlangıcından satış sonu ve teknik hizmete kadar olan tüm süreci kapsayan bu sürecin takibini sağlar.

MODDAS WEB/MOBİL

MODDAS Ticari Set'i online olarak kullanmanızı sağlar. Firma dışındayken yeni Cari, Ödeme, Tahsilat, Fatura, Fiş Sipariş gibi kayıtları yapabilir, önceden oluşturulmuş kayıtları inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Müşterilerinize Extresini, Tahsilat Makbuzunu veya Sipariş Fişini WhatsApp üzerinden PDF olarak iletebilirsiniz.

Gelişmiş yetkilendirme ve kısıtlamalar sayesinde her personel sadece ihtiyaç duyduğu verileri görür ve onlar üzerinde işlem yapar. Ayrıca MODDAS WEB/MOBİL ile MODDAS'ta bulunan Finansal, Sipariş, Üretim gibi tüm verilerle ilişkili isteğe özel raporlamalar, grafikler sağlanmaktadır. Bu raporlara ister fabrika dışından ister içerisinden, ister mobil cihazlardan(Android/ IOS) rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Galeri

Dinamik altyapımız sayesinde istenilen tüm uyarlamalar ve kişiye özel değişiklikler yapılabilmektedir.