Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş

Belge ve Bilgi Yönetimi alanında, Teknoloji Geliştirme ve Servis Büro Çözümleri sunma misyonuyla 2012 yılında İstanbul’da kuruldu. Kurum ve şirket arşivlerinin düzenlenmesi, dijitalleştirilmesi için Kurumsal Arşiv Yönetim Otomasyonu d-DAYSİS, Süreçlerin elektronik ortamda yürütülmesi için d-CoreEBYS Elektronik Belge Form ve Süreç Yönetimi), Medya Varlıklarının yönetilmesi için de d-CoreMedia ile sektörün uçtan uca çözüm üreten firmasıyız. "Kâğıtsız belge, kalemsiz imza" sloganıyla şirketlerin “Yeşil Ofis” hayalini gerçekleştiriyoruz.
Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş
Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş
Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş
Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş
Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş
Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş
Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş
Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş
Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş
Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri San.ve Tic.A.Ş

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Doküman Arşiv Yönetim Otomasyonu d-DAYSİS

d-DAYSİS & Doküman ve Arşiv Yönetim Sistemi Web tabanlı olarak geliştirilen, kurumsal Arşiv Yönetimi ve servis büro süreçlerinizi uçtan uca yönetebileceğiniz otomasyondur. Server mimarisi ile kurum içi ve dışı çalışan web tabanlı d-DAYSİS otomasyonu, sadece kurum içi yetkilendirmeyle de sınırlanabilir opsiyonel bir yapıya sahiptir. Güvenli yapısıyla verilerinizi koruma altına alır, modüler yapısı sayesinde kurumunuzun tüm arşiv yönetim sistem ihtiyacını karşılar niteliktedir. Opsiyonel yapısı size yardımcı olacak birçok seçeneği içinde barındırır ve istediğiniz özellikleri ekleme ve çıkarma kolaylıkları sunar. Esnek alt yapısı, donanımlarla uyumu, kolay entagrasyon ve opsiyonel sistemiyle çalışma alanınıza uygun modülleri kendiniz belirleyebilmektesiniz.

d-CoreEBYS & Elektronik Belge Yönetim Sistemi

d-CoreEBYS & Elektronik Belge Yönetim Sistemi Kamu ve özel sektör de yazışma, imza ve onay süreçlerinin elektronik ortamda yapılmasına olanak sağlayan ve firmamız tarafından geliştirilen Elektronik Belge Yönetim Sistemi otomasyonudur. Belge ve bilginin elektronik ortamda üretilmesi, yönetilmesi, imzalanması, arşivlenmesini sağlayan d-CoreEBYS kurum ve şirketler için önemli fırsatlar sunmaktadır. TS13298 Standartlarına uygun olarak şirketimiz tarafından geliştirildi. Sistem kullanıcıları evrak ve dosyalara, yetki ve güvenlik dâhilinde her an erişebilirler. Gelen ve giden evrakınızı elektronik alıp-gönderebilirsiniz (KEP entegreli). Rutin ürettiğiniz evrakı form ve şablon tasarımı ile daha hızlı iş sistemine dahil edebilirsiniz. Standart yazışma kurallarını tüm kurumun içerisinde otomatik uygulayabilirsiniz.

d-CoreMedia & Görsel Medya ve Varlık Yönetim Sistemi

d-CoreMedia & Görsel Medya ve Varlık Yönetim Sistemi Görsel, İşitsel, Basılı, Tasarım vb. her türlü dosya türlerinizin arşivini yönetebileceğiniz web tabanlı görsel medya ve varlık yönetim sistemidir. Medya arşiv yönetim sistemi ile zaman ve mekân farkı olmadan web ortamında verilerinizi yükleyebilir ve yönetebilirsiniz. Video ve ses kayıtlarınızı dakika ve saniye ölçeğinde kişi, olay, konu vb içeriğine göre (Time Code) indeksleyebilirsiniz. Gelişmiş kategori sistemiyle verilere anahtar kelimeler atayabilir ve arama motoruyla kolayca görüntüleyebilirsiniz. Tamamen kişiye özel arşiv datalarınızı hidden content içerik modülü ile gizleyebilir ve görünürlüğünü yönetebilirsiniz.

d-CoreGid & Görüntü İşleme ve Düzenleme Sistemi

d-CoreGid & Görüntü İşleme ve Düzenleme Sistemi d-CoreGid, Kurum ve Şirketlerin kendi personelleri ile bünyesinde gerçekleştireceği ve daha önce gerçekleştrdiği sorunlu servis büro projelerinin rehabilitasyonunun çözümü için geliştirdiğimiz SERVİS BÜRO Projelerinde kullanılması için " GÖRÜNTÜ İŞLEME VE DÜZENLEME” amaçlı yazılımdır. Daha önceden taranmış ve dijital ortama aktarılmış olan evrak ve dosyaların standartlara uygun halde rehabilitasyon edilmesi ve düzenlenmesi işlemleri için d-CoreGid Çok sayfalı veya tek sayfalı taranmış olan evrakların ayrıştırılması ve birleştirilmesi, Provenans yapısıyla evrakların düzenlenmesi kopyala ve kes komutuyla bütünlük sağlanması, Dosyaların ara sayfalardan istenen sayfaların çıkartılması ve yeni sayfa eklenmesi, OCR Motoru sayesinde taranmış evrak üzerinden ocr işlemi yaparak text alabilme imkanı.

YAYSİS v.03 & ARŞİV YÖNETİM SİSTEMİ

YAYSİS v.03 Dijital ve Fiziksel Arşiv Yönetim Otomasyonu kurumunuzun ihtiyacı olan tüm fiziksel arşiv ve dijital arşiv ihtiyaçlarınızı karşılayan, kurumda kullanılan diğer otomasyonlara entegre ederek yönetebileceğiniz kolay kullanışlı, esnek, geliştirilebilir bir yapıya sahip Dijital ve Fiziki Arşiv Yönetimi otomasyonudur. Firmamız tarafından geliştirilen %100 yerli bir üründür. Sektörde ki tecrübelerimiz ve sahadan gelen geri dönüşler ile her gün zenginleşen bir otomasyondur.

Servis Büro Arşiv Projeleri Hizmetleri

Şirketlerin Kurumsal Arşivlerinin Standartlara uygun olarak; Fiziksel Tasnifi, Dosya envanterlerinin oluşturulması, Belgelerin Provenansa uygun olarak dijitalleştirilmesi, İndeksleme ve OCR işlemleri, Şirket Dosya Planlarının hazırlanması, Dosya saklama planlarının hazırlanması işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Belgeye ulaşma yolunda sınırların size engel olmasına asla izin vermeyin !

İhtiyaçlara ve imkanlara uygun çözümler üretiyoruz.