Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Hazır Ofis
Hazır Ofis
Hazır Ofis
Hazır Ofis
Hazır Ofis
Hazır Ofis
Hazır Ofis

Çalışma veriminizi ve iş prestijinizi arttırın! Aylık 1200 TL'den başlayan fiyatlarla...

  • Prestijli Yasal Adres
  • Mobilya ve Altyapı Kurulumu Hazır Olan Ofis
  • Telefon Hattı ve Cihaz Tahsisi
  • Firma İsmi İle Çağrı Karşılama ve Aktarma

Modern ve fonksiyonel mobilyalarla dekore edilmiş, farklı m2’lerde, size özel, kapalı ofis alanlarıdır. Bu paket üyeliği ile tek bir kira bedeli karşılığında; verimli çalışmak deyince aklınıza gelen tüm kurulum, donanıma ve hizmetlere sahip bir ofis ortamına, profesyonel bir operasyon ekibine ve prestijli bir iş adresine sahip olursunuz. 7/24 açık merkezlerimiz için 444 34 80’i arayarak bilgi alabilirsiniz.

1

Minimum Maliyet

Aylık 1200 TL’den başlayan fiyatlarla, ek maliyetsiz, A+ plazada ofisiniz olur ve aşağıdaki tüm hizmetlerden faydalanırsınız.

2

Prestijli, Merkezi ve Ulaşımı Kolay İş Adresi

Türkiye’nin 10 ilinde, 45 merkezi lokasyonda, A+ plazalarda bulunan donanımlı ofisleri ve toplantı odaları ile eOfis işinize prestij ve kolaylık sağlar.

3

Her Şeyiyle Hazır, Donanımlı ve Masrafsız

Ofis kurmak için yatırım yapmanıza gerek yok. Aidat ve stopaj ödemeden, zaman, para ve işgücü kaybetmeden, riske girmeden, sözleşmenizi bugün yapıp yarın ofisinizde çalışmaya başlarsınız.

4

Operasyonel Destek

Siz işinizle uğraşırken, profesyonel ekibimiz ek bir ücret talep etmeden telefonlarınızı karşılayıp size aktarır, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.

5

Ücretsiz Kullanım Hakları

Tüm eOfis Loungeları üyelerimiz için ücretsizdir. Ayrıca belli bir limite kadar, istediğiniz lokasyonda ücretsiz olarak toplantı odası ve çalışma masası kullanımı yapabilirsiniz.

6

Network

eOfis üyeleri 10.000'e yakın şirkete ulaşmış bir topluluk oluşturur. eOfis Network ortamında üyelerimizin firma tanıtımlarını yaparak, işbirlikleri kurmaları ve işlerini büyütmeleri için onlara fırsat sağlarız.

Ürünün Kategorileri

eOfis

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi