Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

WorqCompany

WorqCompany, Türkiye'de ve İngiltere'de şirket kurmaktan muhasebe hizmetine, sanal ofis hizmetinden pazaryerlerine başvuru yapma sürecine kadar tüm şirket kuruluşu ihtiyaçlarınıza çözüm sunan bir hizmet sağlayıcısıdır. İşinizi büyütmek için WorqCompany ile neler yapabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.
WorqCompany

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Türkiye’de Şirket Kuruluşu

WorqCompany’nin profesyonel ekibi e-ticarete hemen başlamanız için Türkiye’de şirket kuruluşu ile ilgili tüm süreci sizin adınıza planlarken, siz sadece işinize odaklanabilirsiniz. www.worqcompany.com’da yer alan şirket kuruluşu paketlerinden ihtiyacınıza en uygun olanı seçin. Ardından şirket kuruluşu için gerekli olan evrakları WorqCompany ekibine online olarak teslim edin ve şirketinizin kuruluş işlemleri hemen tamamlansın. Şirketiniz kurulduktan sonra pazaryerlerinde hızlı bir şekilde satış yapmanız için başvuru desteği alabilirsiniz.

WorqCompany’den Türkiye’de Şirket Kuruluşu Dışında Alabileceğiniz Hizmetler

  • Satışlarınız sonrası ihtiyaç duyacağınız e-fatura kullanmaya başlamanız için Mali Mühür ve E-imza başvuru süreçlerinizde de WorqCompany’den destek alabilirsiniz.
  • WorqCompany’nin teknolojik altyapısını kullanan bağımsız mali müşavirler tarafından muhasebe yönetim süreçleri ile ilgili hizmet alabilir işinizi büyütmeye daha çok zaman ayırabilirsiniz.
  • WorqCompany bünyesinde yer alan e-ticaret ve dış ticaret danışmanlarından alacağınız destek ile işinizi daha profesyonel bir şekilde ilerletebilirsiniz.

İngiltere'de Şirket Kuruluşu

WorqCompany ile birlikte sadece Türkiye’de değil İngiltere’de de şirketinizi kurarak Amazon, eBay, Etsy gibi global pazar yerlerinde satış yapmaya başlayabilir ve e-ticaret işinizi büyütebilirsiniz. Türkiye’de şirket kuruluşu için izlenen adımları birebir takip edebilir ardından global pazaryerlerine başvuru desteği alabilirsiniz.

WorqCompany’den İngiltere’de Şirket Kuruluşu Dışında Alabileceğiniz Hizmetler

  • İngiltere’de şirketinizin muhasebe işlemleri, VAT (Katma Değer Vergisi) hesaplanması ve VAT beyanname süreçleri gibi finansal süreçleri yetkili muhasebeciniz olarak sizin adınıza yönetir.
  • Banka açılış süreci desteği, ödeme altyapısı temini gibi işlemlerin ardından pazaryerlerinde (Amazon, Etsy, eBay…) hesap açılışına destek alabilirsiniz.

Şirketinizi kurmak ve işinizi hızlıca büyütmek için ilk adımı WorqCompany’i ziyaret edin! Türkiye’de ve İngiltere’de şirket kurmaktan muhasebe hizmetine kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetlere kolayca erişin.

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi