Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.

BilgeAdam Teknoloji; 1997’de İstanbul’da kurulmuş, %100 yerli sermayeye sahip bir Türk şirketidir. Üst düzey şirketlere ve kamu kuruluşlarına yazılım geliştirme başta olmak üzere teknoloji hizmetleri sunan BilgeAdam, aynı zamanda iş uygulamaları ve kendi yazılım ürünlerini geliştirmektedir. BilgeAdam Teknoloji, 2021 Bilişim 500 araştırmasına göre Türkiye'nin en büyük 5 bağımsız yazılım şirketinden biridir ve 3 kategoride ilk 10’da yer almıştır.
Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.
Bilge Adam Bilgisayar ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Yazılım Geliştirme

BilgeAdam Teknoloji 16 yıllık deneyimi, 500'ü aşkın saha tecrübeli ve sertifikalı danışmanıyla kurumlara yazılım geliştirme hizmeti sunmaktadır. İTÜ Teknokent'te ve Bilkent CYBERPARK’ta yer alan Ar-Ge ekiplerinin desteğiyle kamu kurumları ve özel sektör firmalarının ihtiyaçlarına yönelik yazılım projeleri geliştirmektedir.

Kalite ve Süreç Yönetimi

Müşterilerimizin yüksek kalite seviyelerini koruyabilmeleri için farklı sektörlerde tecrübe kazanmış uzman kadrolarımızla Proje Yönetimi, İş Analizi ve Test Yönetimi hizmetleri sunmaktayız.

Bulut

BilgeAdam Teknoloji, bulut bilişim (Cloud Computing) alanında Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure ve Office 365 ürünleri için danışmanlık ve yönetilen hizmetler sunar.

Bakım ve Destek

Bilge Adam Teknoloji, uzman danışmanlarının projelerden edindiği deneyimler ve teknolojilerdeki dikey uzmanlıkları ile kurumlara bakım ve destek çözümleri sunmaktadır. Bu çözümler, firmaların IT altyapılarındaki hizmet ve ürünlerden en yüksek fayda alabilecekleri şekilde biçimlendirilmiştir.