Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Bilge Adam Yazılım ve Teknoloji A.Ş.

BilgeAdam Teknoloji; ikisi İTÜ ARI Teknokent ve Bilkent CYBERPARK'ta olmak üzere İstanbul ve Ankara’daki toplam 4 ofisinde hizmet vermektedir. Avrupa'ya hizmet ve yazılım ihracatı faaliyetlerini ise Lahey - Hollanda ve Londra - İngiltere’deki ofislerinde yürütmektedir. BilgeAdam Teknoloji, 2021 Bilişim 500 araştırmasına göre Türkiye'nin en büyük 5 bağımsız yazılım şirketinden biridir ve 3 kategoride ilk 10’da yer almıştır.
Bilge Adam Yazılım ve Teknoloji A.Ş.
Bilge Adam Yazılım ve Teknoloji A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Yazılım Geliştirme

BilgeAdam Teknoloji 16 yıllık deneyimi, 500'ü aşkın saha tecrübeli ve sertifikalı danışmanıyla kurumlara yazılım geliştirme hizmeti sunmaktadır. İTÜ Teknokent'te ve Bilkent CYBERPARK’ta yer alan Ar-Ge ekiplerinin desteğiyle kamu kurumları ve özel sektör firmalarının ihtiyaçlarına yönelik yazılım projeleri geliştirmektedir.

Kalite ve Süreç Yönetimi

Müşterilerimizin yüksek kalite seviyelerini koruyabilmeleri için farklı sektörlerde tecrübe kazanmış uzman kadrolarımızla Proje Yönetimi, İş Analizi ve Test Yönetimi hizmetleri sunmaktayız.

Bulut

BilgeAdam Teknoloji, bulut bilişim (Cloud Computing) alanında Amazon Web Services (AWS), Microsoft Azure ve Office 365 ürünleri için danışmanlık ve yönetilen hizmetler sunar.

Bakım ve Destek

Bilge Adam Teknoloji, uzman danışmanlarının projelerden edindiği deneyimler ve teknolojilerdeki dikey uzmanlıkları ile kurumlara bakım ve destek çözümleri sunmaktadır. Bu çözümler, firmaların IT altyapılarındaki hizmet ve ürünlerden en yüksek fayda alabilecekleri şekilde biçimlendirilmiştir.