Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Mudipay

Mudipay, tahsilat öncesi, tahsilat ve tahsilat sonrası süreçlerinizi yönetebileceğiniz, banka ve kredi kartları ile tahsilatlarınızı yapabileceğiniz bulut e-tahsilat yönetim sistemidir.

  • Bayilerden Tahsilat
  • SMS ve E-Posta ile Tahsilat
  • ERP Entegrasyonu
  • Rol Bazlı Yetkilendirme

Müşteri ya da bayilerinizden kolayca tahsilat yapın.

“Mudipay ile satışlarınızın tahsilatını ve bayilerinizin yaptığı satışların tahsilatını kendi sanal poslarınız ile yapabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz ve bayilerinizin pos cihazı, komisyon masrafları ortadan kalkar. Müşterilerinize cari hesap ekstrelerini gösterebilir, fatura bazlı, faturadan bağımsız veya ödeme planları oluşturarak tahsilatınızı yapabilirsiniz. Tahsilat haritası özelliği ile alacaklarınızı harita üzerinde görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

Hesaplama Araçları

Kullanıcılar vade hesabı, alacak devir hızı gibi karmaşık hesapları Mudipay’ın hesaplama araçları ile hızlıca yapabilirler.

Borç Yaşlandırma

Mal ve hizmet satışlarındaki cari hareketleriniz kontrol altında.

Plasiyerlerin tüm ihtiyaçları cebinde

Mudipay ile plasiyerleriniz kendilerine tanımlı müşterilerinden kredi kartı ile online tahsilat yapabilirler. Tahsilat öncesi, tahsilat ve tahsilat sonrası için tüm araçları tek platform üzerinden kullanabilirler. Borç alacak yaşlandırma esasına göre müşterilerinin vadesi gelen borçlarını, hesap ekstrelerini görebilir, şirketin risk politikasına göre müşteri risk takibini yapabilirler. Bunun yanı sıra nakit tahsilat ve çek senet işlemlerini de Mudipay üzerinden tahsilat formları ile kayıt altına alır, tahsilatın hatasız şekilde muhasebeye aktarılmasını sağlayabilirler.

Vade Takibi

Müşterilerinizin vade duruma göre cari bakiyelerini kontrol edebilirsiniz.

Risk Takibi

Belirlenen risk limitleri dahilinde müşteri riskinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Mudipay ile Esnek Yönetim ve Performans Takibi

4 farklı kullanıcı tipini destekleyen Mudipay’da plasiyerlerinize, sistem yöneticilerinize, müşterilerinize ve bayilerinize kullanıcı açabilirsiniz. Sistem yöneticilerini farklı departmanlara atayarak yetkilerini tercihli olarak düzenleyebilirsiniz. Esnek yetkilendirme özelliği ile tüm kullanıcı gruplarında rol bazlı yetkilendirme yapabilirsiniz.

Tahsilat öncesi ve tahsilat raporları ile vade esasına göre tahsilatlarınızı planlar, tahsilat sonrası raporları ile müşterilerinizin tahsilat grafiklerini inceleyebilirsiniz. Plasiyer performans ve şirket karneleri ile tahsilatın yanı sıra satış verilerini de içeren karne raporları ile verilerinizi takip edebilirsiniz.

Rol Bazlı Yetkilendirme

Mudipay ile departman bazında tüm modüller için yetkilendirme yapabilirsiniz.

Performans Raporları

Şirket ve plasiyer karne raporları sayesinde performans takibini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

VS Yazılım Arge A.Ş.

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Finansal Dijital Dönüşüm Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi