Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Twinleon Yazılım

Twinleon olarak, uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışıyoruz. Yazılım geliştirme, web tasarımı, veritabanı yönetimi, bulut hizmetleri, e-ticaret çözümleri ve dijital pazarlama gibi bir dizi alanda uzmanlığa sahibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanıyor, endüstriyel trendleri takip ediyor ve en son teknolojileri kullanarak yenilikçi çözümler sunuyoruz.
Twinleon Yazılım
Twinleon Yazılım
Twinleon Yazılım
Twinleon Yazılım
Twinleon Yazılım
Twinleon Yazılım
Twinleon Yazılım
Twinleon Yazılım
Twinleon Yazılım
Twinleon Yazılım

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Özel Yazılım Çözümleri

Endüstri standartlarında yazılım projeleriyle, işletmenizin dijital varlığını güçlendiriyoruz

CRM

Tabii ki, işte Produo CRM için kısa bir tanıtım açıklaması:


Produo CRM: Satış ve Talep Yönetiminde Pratik Çözüm!

Produo CRM, potansiyel müşteri bulma sürecinizi otomatikleştirmenin yanı sıra etkili müşteri iletişimi, takım yönetimi ve detaylı raporlama imkanları sunan kapsamlı bir müşteri ilişkileri yönetim (CRM) çözümüdür.

Neden Produo CRM?

  • Lead Generation (Potansiyel Müşteri Bulma): Farklı pazarlama kanallarından gelen müşteri verilerini toplama ve işleme sürecini otomatikleştirin, dönüşüm oranlarını artırın.

  • Etkili İletişim: Gelişmiş CRM programı ile müşteri verilerini kolaylıkla takip edin, hızlı aksiyon alın ve işletmenizi başarıya ulaştırın.

  • Takım Yönetimi: Satış ve pazarlama ekiplerinin üyelerinin performansını ve iş yükünü yönetmek için gelişmiş takım yönetimi özellikleri sunar.

  • Detaylı Raporlama ve Analiz: Müşteri verilerinizi ve etkileşimlerinizi derinlemesine inceleyin, gelecekteki kampanya ve stratejilerinizi daha etkili hale getirin.

 

Çözümlerimiz

Twinleon Yazılım olarak tamamladığımız projelerden bazıları,referanslarımız ve çözümlerimiz