Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş.

BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş., kurumsal web sitesi, e-ticaret ve e-ihracat ürünleriyle, kaliteli, gelişmiş ve yenilikçi yazılımlar sunan bir teknoloji şirketidir. Türkiye'nin silikon vadisi Yıldız Teknopark'ta bulunan BilgiKurumsal, web sitesi yazılımının ihracatı için AR-GE çalışmaları gerçekleştirmektedir. "Bilgi Kurumsal İnternet İçerik Yönetim Sistemi" ve "Bilgi Kurumsal CMS – E-Commerce System" isimli projelerimizin bitirme belgesi alınmıştır. BilgiKurumsal, BTK onaylı yer sağlayıcı ve ETBİS onaylı altyapı sağlayıcı bir şirkettir.
BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş.
BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş.
BilgiKurumsal Yazılım Teknolojileri A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kurumsal Web Sitesi

Dünyanın her yerinden binlerce web sitesine hizmet veriyoruz. Web sitesi kurmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip benzersiz bir platform. Yapımı haftalar, aylar süren web siteleri yerine kurumsal web sitesinde ihtiyaç duyulan her şeyi önceden hazırlıyoruz. Alan adı, hosting, veritabanı, güvenlik, yedekleme, tasarım ve yazılım gibi tüm teknik işlemler bizim tarafımızdan sağlanarak saniyeler içerisinde web siteniz ve e-mailleriniz aktif olmaktadır. Bu sayede müşterilerimize hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz.

E-Ticaret Web Sitesi

İşinizi internete taşıyarak dünyaya açılmanızı sağlıyoruz. Kobilerin dijitalleşmelerini sağlayan e-ticaret altyapı sağlayıcısıyız. Yazılımı hazır, tasarımı hazır, sanal pos altyapısı hazır e-ticaret sistemi sağlıyoruz. Alan adı, hosting, veritabanı, güvenlik, yedekleme, tasarım ve yazılım gibi tüm teknik işlemler firmamız tarafından sağlanarak saniyeler içerisinde e-ticaret sitelerini aktif ediyoruz. Bu sayede müşterilerimize hem zamandan hem de paradan tasarruf ettiriyoruz.

BilgiKurumsal