Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

VOİSER TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.

Yapay zeka ve makine öğrenmesinden aldığımız güç ile; metinlerin doğal, akıcı ve gerçekçi seslere, ses dosyalarının da deşifre edilerek metne dönüşmesini sağlıyor, geliştirdiğimiz ürünlerimiz ile ihtiyaç duyan tüm sektörlerin zaman ve maliyetten tasarruf etmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Gün geçtikçe genişleyen ekibimiz ve artan hizmet kalitemiz ile hayatı kolaylaştıran inovatif çözümler sunmaya devam ediyoruz. Çağın teknolojilerini üreten ekibimiz, 100+ ülkede binlerce marka ve güçlü iş ortaklarımız ile her geçen gün daha da genişleyen bir aileyiz.
VOİSER TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.
VOİSER TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.
VOİSER TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.
VOİSER TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Voiser Studio - Seslendirme

Türkçe ve 75+ yabancı dilde, 500'den fazla ses seçeneği ile metinlerinizi doğal, akıcı ve gerçekçi bir şekilde seslendirin. Hız, ses kalınlığı, ses aralıkları gibi değişiklikleri gelişmiş seslendirme editörü ile düzenleyin.

Voiser Deşifre

Kolay, hızlı ve düşük maliyetlerle deşifre yapabilmeniz için artık güçlü bir yardımcınız var. Türkçe ve 70+ Dilde, 135+ Lehçede ses ve video dosyalarını yazıya dönüştürün. Word, Excel, Txt ve Srt altyazı formatlarında indirin.

Akıllı Sesli Rehber

Müze, Sergi, Etkinlik, Hayvanat Bahçesi... Voiser Akıllı Rehber istediğiniz herhangi bir objeyi QR koduna gerek olmadan sadece telefon kamerası ile tanıyabilir, detaylarını gösterebilir, gerçekçi yapay zeka sesleri ile Türkçe ve 70'den fazla dilde sesli olarak anlatabilir.

Kurumsal+ Çözümlerimiz

Kurumsal+ çözümlerimiz sayesinde ihtiyacınız olan seslendirme veya deşifre paketini ihtiyacınıza özel belirliyor, size özel fiyatlandırılması ve özel müşteri desteği ile firmanıza fark katacak bir hale getiriyoruz.

Voiser Ses Teknolojilerinde neler bulabilirsiniz?

Voiser Ses Teknolojilerinde bulabilecekleriniz ve Kurumsal müşterilerimiz.