Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Mechsoft Bilgi ve İletişim Teknolojileri Tic. A.Ş.

MechSoft müşterilerine en iyi dijital deneyimi kazandırmak üzere 2008 yılında kurulmuştur. Sunduğu çözümlerle müşterilerinin Dijital Dönüşümünü hedeflemektedir. MechSoft uluslararası teknoloji trendlerini takip eden, birçok kez Deloitte Fast 50 programı kapsamında ülkenin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri seçilen, önemli referanslarıyla başarılara imza atan yenilikçi bir firmadır.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Entegre İş Yönetim Platformu

CloudOffix entegre bir sistem sunan, müşteri merkezli bir platformdur. Satıştan pazarlamaya, proje yönetiminden yardım masasına, muhasebeden işe alıma. Müşterinin etrafında olan her şeyi yönetebilirsiniz. İşbirlikçi bir platform olan CloudOffix, tüm ekip üyelerinin her türlü ihtiyaçlarını, tek bir platformdan entegre bir şekilde yönetmesine yardımcı olur. CloudOffix platformu dinamik yapısı sayesinde, eski tip CRM ve ERP sistemlerin hantal yapısını ortadan kaldırarak esnek ve özelleştirilebilir bir yapı sunmaktadır.

Doküman / İş Akış Yönetim Çözümleri

Süreçlerinizi M-Files İş Akış özelliği ile otomize edin ve verimlilik sağlayın. Firmanızın tüm iş süreçlerini ve iş akışlarını M-Files'a geçirin ve tüm süreçlerinizi çok daha verimli şekilde yönetin, basit doküman ihtiyacından, gelişmiş onay süreçlerine kadar. M-Files İş Akışı motoru sayesinde, tüm iş süreçlerinizi, ilgili adımlarını, onay mekanizmalarını, öncül ve artçıl koşullarını kolayca M-Files'a geçirebilirsiniz. Karışık dosya klasörleri içerisinde zaman kaybetmeyin. Dokümanları M-Files içerisinde tutun, aradığınıza hızlı şekilde ulaşın ve diğer kişilerle kolayca paylaşın. Tüm kağıt evrakları tarayarak, içeriği aranabilir PDF dokümanlara çevirebilirsiniz - hem de tek bir tuşla.Saklamak istediğiniz kağıt dokümanlarınız mı var? Artık dokümanları dosya dosya aramaktan vazgeçin. M-Files ile dokümanları tarayarak, hızlı şekilde tüm içeriğe erişebilirsiniz.

CAD/CAM Çözümleri

BricsCAD V22, bina, inşaat ve imalat için esnek, tasarım özgürlüğü sunan ve kullanıcıların sorunları daha hızlı çözmesine yardımcı olur. Çalışma rutinleri oldukça yoğun olan mimarlar ve mühendisler için diğer çizim programlarından farklı olarak, ‘hepsi bir arada’ tasarım platformu olma vizyonunu gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmıştır.