Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Ready Teknoloji gerek kendi ürünleri ve danışmanlık hizmetleri, gerekse sektör liderleri olan stratejik iş ortaklıkları sayesinde müşterilerine uçtan-uca çözümler ve yeni teknolojiler sunarak, dijital dönüşüm sırasında her zaman ortaya çıkan karmaşık sorunları çözmenize ve devam eden inovasyonu yönetmenize yardımcı olmaktadır. Ready iş ortağı anlayışı ile ister basit bir muhasebe çözümü isterse kapsamlı bir ERP programı ya da firmanıza özel bir mobil uygulama olsun, şirketinizin özel zorunluluklarını karşılamak için en iyi çözümleri üretmeyi kendine felsefe edinmiştir.
READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
READY TEKNOLOJİ HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kurumsal Yazılım Geliştirme

Ready Teknoloji, BT strateji danışmanlığı ve kapsamlı teknoloji yol haritalarından, ölçeklenebilir çözümlerin uçtan-uca geliştirilmesine kadar proje gereksinimlerinize ve iş ihtiyaçlarınıza sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan yazılım geliştirme hizmetleri sunar.

Mobil Uygulama Geliştirme

İster tüketici odaklı bir uygulama ister büyük ölçekli kurumsal ve dijital dönüşümün bir parçası olan uygulamaları uçtan uca fikir aşamasından, konsept oluşturulmasına, sonrasında tasarlanıp geliştirilmesine ve gerekli olan diğer dış sistemlerle entegrasyonuna kadar üstlenip, ilerletip tüm sürecinizi yönetiyoruz.

Dijital Dönüşüm

Fabrikada üretim katından yönetim katına kadar, Dijital Dönüşüm, ileriye dönük daha etkili operasyonel ve iş girişimlerini belirlemenin ve başarılı bir şekilde yürütmenin anahtarıdır. Dijital Dönüşüm, herhangi bir sektör dikeyinde çok daha dayanıklı bir iş modeli oluşturmanıza ve sürdürmenize olanak tanır.

Operasyon Teknolojisi Çözümleri

Ready Endüstriyel Üretim Çözümleri mühendislik, operasyonlar ve bakım için hayati önem taşıyan birçok görevi, prosedürü ve eyleme dönüştürülebilir içgörüleri yönetir, optimize eder ve görselleştirir. Bu, bir kuruluşta dikey ve yatay olarak hareket ederken verilerin dönüşümünü kolaylaştırır. Bu sistemler birlikte, bağlam oluşturmak için bilgi alışverişinde bulunan birleşik bir ortam sağlar. üretim sürecinin nasıl performans gösterdiğine dair büyük bir resim anlayışı. Bu bilgi, işletmenin verimli çalışmasını sağlar ve maliyetleri düşürme ve üretkenliği artırma fırsatlarını ortaya çıkarır.

Üretim Yürütme Çözümleri & İş Zekâsı (BI)

Üretim süreçleri, çok sayıda makine, malzeme, süreç ve geçişi içeren karmaşık bir dizi adımdır. Bu faaliyetlerin yürütülmesi, kârlılığı ve müşteri memnuniyetini sağlamak için doğruluk, kesinlik ve güncellik gerektirir. Kuruluşlar, dijital yürütme sistemleri kullanarak üretim süreçlerini önemli ölçüde iyileştirebilir, verimlilik iyileştirmelerini ve israfı azaltma fırsatlarını ortaya çıkarabilir. Çözümlerimiz, kuruluşun ihtiyaçlarına ve karmaşıklığına bağlı olarak birçok şekil alabilir ve birçok farklı şekilde uygulanabilir. İş zekâsı çözümlerimiz, kuruluşunuzun hızla eyleme geçirilebilir içgörüler geliştirmesine yardımcı olmak için kullanabileceğiniz bir araçtır. Bu çözümler, iyileştirme alanlarının belirlenmesine yardımcı olmak için genellikle satış, pazarlama ve üretim gibi alanlardan gelen veri akışlarını kullanır. Görselleştirme yetenekleri, özelleştirilebilir gösterge panoları ve şablonlu raporlar, genellikle bu çözümlere dahil edilen ana bileşenlerden bazılarıdır.

RFID, Beacon, Elektronik Etiket Uygulamaları

İş gereksinimlerinize uyan güvenli ve ölçeklenebilir bir IoT çözümü oluşturmanıza yardımcı olmak için tüm teknik platformlar, diller ve çerçevelerle çalışma deneyimine sahibiz. Çözümün mimarisini oluşturmaktan sensörlere, bulut altyapısı oluşturmaya kadar Ready Teknoloji hem donanım hem de yazılımla yolun her adımında size yardımcı olabilir. Endüstrilerdeki işletmelere etkili IoT çözümleri sunmak için gereken her şeye sahiptir.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi