Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Katalizör Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

Workcube sadece bir yazılım değildir, işletmenizi daha iyi yönetmenizi sağlamak için geliştirilmiş iş modellerine ve yaratıcı yaklaşımlara sahiptir. Daha iyi örgütlenmenize yardımcı olur. Workcube, bulut ortamındaki en geniş kapsamlı kurumsal bilgi sistemi bileşenlerini size sunar.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Dijital Dönüşüm

Workcube %100 Web tabanlı en kapsamlı kurumsal iş çözümüdür. 16 yıldır Workcube'u tüm fonkisyonları ile kullanan işletmeler dijitalleşmeyi başarmış işletmelerdir. Workcube; işletmelere bütünsel (Holistic) bir bakış açısıyla tasarlanmıştır. İnternet tabanlı teknolojisi ile kesintisiz iş yönetimi sağlar. Tüm çalışanlarınızı, birim ve lokasyonlarınızı, operasyonlarınızı ve iş networkünüzü bilgi sisteminizin bir parçası yaparak uçtan uca işletmenizi dijitalleştirir. İşinizi lokasyondan ve zamandan bağımsız hale getirerek çalışanlarınızın işlerini tıpkı oifsteymişcesine 7/24 yürütmelerine imkan sağlar. Workcube tamamen internet teknolojileri ile geliştirilen iş çözümleri, dijital dönüşüm yol haritanızı ortaya koyan ve yöneten metodolojileri ve bu hizmetleri alabileceğiniz çok disiplinli topluluk üyeleri ile dijital dönüşümdeki en iyi yol arkadaşınız.

All In One - Bulut Tabanlı ERP Çözümü

Workcube ERP kavramını gneişleterek uctan uca bilgi sistemi haline getirmiştir. Sunduğu fonksiyonlar ve modüllerin genişliğinin yanı sıra Workcube’u standart bir ERP çözümünden ayıran pek çok özelliği ve avantajı vardır. Workcube müşterilerine hem Cloud ortamında on-demand olarak kullanabilecekleri hem de on-premise olarak kendi sunucularında barındırabilecekleri kullanıcı bazlı veya sunucu bazlı satın alma, kiralama gibi farklı lisanslama ve kullanım seçeneklerini bir arada sunabilen nadir yazılım çözümlerinden biridir. Workcube; temel olarak ERP, CRM, İnsan Kaynakları çözümlerini içerir. Add-On olarak Proje Yönetimi, Fiziki Varlık Yönetimi, İçerik Yönetimi, Intranet, B2B ve E-ticaret gibi çok sayıda fonksiyonel ve sektörel çözümler bütünleşik olarak Workcube Catalyst ile birlikte sunulur. Bugün ihtiyacınız olan ile yola çıkar, işinizin ve işletmenizin gelişen ihtiyaçlarına paralel olarak yeni fonksiyon ve modülleri yazılımınıza katarak yola devam edersiniz.