Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

LaciTek Bilişim A.Ş

Arşiv sayısallaştırma alanında anahtar teslimi çözümleri ile öne çıkan LaciTek, temel çalışma alanı olan arşiv sayısallaştırma (tarama, indeksleme, OCR, akıllandırma, entegrasyonlar vb) hizmetlerini Doğal Dil İşleme teknolojileri ve görüntü işleme alanlarında Ar-Ge projeleri ile her geçen gün güçlendirerek devam etmektedir. Robotik süreç otomasyon çözümümüz LaciRPA ise tekrarlanan angarya işleri sizin yerinize üstlenerek zamanınızı ve enerjinizi asıl işinize odaklamanıza yardımcı olur.
LaciTek Bilişim A.Ş
LaciTek Bilişim A.Ş
LaciTek Bilişim A.Ş
LaciTek Bilişim A.Ş

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Arşiv Sayısallaştırma Hizmetleri

Kağıt ortamdaki evrakların dijital ortama aktarılması, arşiv yönetim sistemi, elektronik belge yönetim sistemi ve diğer uygulamalarda dijital ortamda aranabilir bulunabilir dokümanlara dönüştürülmesi. Bu hizmetimiz kapsamında anahtar teslimi olarak arşivin taranması, akıllandırılması, OCR işleminden geçirilmesi ve kurum/firma bünyesinde kulalnılan tüm sistemlerle entegrasyon sağlanabildiği gibi müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirilen çözümlerle teknoloji, donanım, personel sağlanması ve proje yönetim desteği gibi geniş bir yelpazede hizmetler de sağlanabilmektedir.

Yazılım Hizmetleri

Şirketimiz bünyesinde geliştirlen Arşiv Yönetim Sistemi, Metin Tanıma (OCR) Motoru, Doküman Sınıflandırma Motoru gibi yazılımlarımız yanında müşteri ihtiyaçlarına yönelik masaüstü, web ve mobil uygulama geliştirme alanında da hizmet vermekteyiz. Güçlü altyapımız sayesinde işletmelerin kendi markalı mobil uygulamalarını saatler içerisinde hazırlayarak uygulama mağazalarına taşıyabilecek altyapıya sahibiz.

BulurSpa.Com Online Rezervasyon Yönetim Uygulaması

BulutSpa.Com Bulut tabanlı rezervasyon yönetim sistemi uygulamamızla müşterilerine rezervasyonla hizmet veren tesislerin rezervasyon yönetimi işlemlerini bulut bilişim ortamına taşıyoruz. Web ve mobil tümleşik uygulamalarımızla işletmenizi dilediğiniz yerden dilediğiniz cihazdan yönetebilirsiniz.

Robotik Süreç Otomasyonu

LaciRPA ile personellerinizin zaman ve emek harcayarak yaptıkları tekrarlanan işleri, yahut herhangi bir sebeple entegrasyon gerçekleştirilemeyen uygulamalar arası iletişimi kolayca sağlayabilirsiniz. Bırakın tekrarlanan işleri LaciRPA sizin için yapsın, siz işinizde yaratıcılık gerektiren alanlara yoğunlaşın.