Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Kuadron Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.

Ankara OSTİM Teknopark'ta, 4691 sayılı "Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu" kapsamında faaliyet gösteren Kuadron Bilişim, işe özel web, mobil ve masaüstü yazılımlar geliştirilerek şirketlerin dijital dönüşüm süreçlerine öncülük eder. Müşterilerimizle direkt temas halinde olmaya özen gösteriyor, kullanımı kolay ve arayüzü yalın uygulamalar geliştirmeye özen gösteriyoruz. Dijitalleşmenin her kademeye yayılmasını sağlıyor, departmanlar arası verimliliği artırıyoruz. Sizde işinize özel çözüm önerileri sunmamız için bizim hemen iletişime geçebilirsiniz.
Kuadron Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Yazılım Geliştirme

Kuadron, çevik (agile) yazılım geliştirme prensipleri çerçevesinde kodlamaya özen gösterir. Geliştirme hizmeti, şirketlerin iş dinamiklerine özel sistem tasarımının yapılması, yazılımın devamlılığı ve gerektiğinde güncellemesi şeklinde özetlenebilir. Yazılım geliştirme uzmanları gereksinim duyulan bilgisayar programı için kod yazarak proje geliştirirler. Mevcut iş süreçlerinin analizi, ihtiyaç tespiti, uygulama için gerekli kodların yazımı gibi konularla sorumlu olan mühendisler, yazılımın test süreci ve gerekli eğitim dokümanlarının hazırlanmasında aktif rol oynar.

Ürün Geliştirme ve Pazarlama

İşletmelerin karlı bir şekilde büyümeleri ve rekabet güçlerini artırabilmeleri için dijital dönüşüme ayak uydurmaları gerekir. Ürün geliştirme ekibimiz, şirketlerin yatırım maliyetine katlanmadan (lisans bedeli, sunucu maliyeti, eğitim, destek, bakım) platformdan bağımsız bir şekilde (web, mobil, masaüstü) minimum ödemelerle iş yapmalarına imkan sağlayan teknolojiler geliştirir.

Dijital Dönüşüm Danışmanlığı

Dijitalleşme, şirketler için bir seçim olmaktan çıkıp zorunluluk haline geldi. Dijitalleşmeyi başaramayan firmalar yeni çağın gerekliliklerine adapte olamadıklarından dolayı birçok kayıp yaşıyorlar. Fırsatı erken gören şirketler ise rakiplerinin önüne çoktan geçti bile. Sizde dijital dönüşüm konusunda hala kararsız olan veya sistemin karmaşıklığından endişe duyan firmalar arasındaysanız endişe etmeyin. Size rehberlik etmekten için buradayız!

Referanslarımız