Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Mim Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Kurulduğu günden bu yana portföyü sürekli büyüyen firmamız, yazılım, donanım ve ağ çözümlerinin yanı sıra mobil uygulama projeleriyle de adından söz ettiriyor. Çalışmalarının temelinde "mükemmellik" fikrini barındıran firmamız, "bugün için çözüm" yerine "sürekli çözüm" üreterek, günümüz teknolojisini müşterilerine en etkili şekilde sunmaya ve kullandırtmaya devam ediyor. Biz teknoloji ile yaşıyoruz. Bu yüzden kendimizi sürekli yeniliyor, gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve geliştirdiğimiz çözümler ile müşterilerimizin işini kolaylaştırıyoruz.
Mim Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Mobil Uygulama Geliştirmesi

Günümüz yoğun pazar şartlarında üstünlük elde edebilmeniz için hem iOS hemde Android tabanlı mobil uygulama geliştiriyoruz.

Özel Yazılım Geliştirme

Paket yazılımlar genel kapsamlı hazırlandığından, iş akışınıza uygun olmayabilir ve ihtiyaçlarınıza cevap veremeyebilir. Bu nedenle, size fayda sağlayacak, ihtiyaçlarınızı büyük ölçüde karşılayacak yazılımlara ihtiyacınız olabilir. Merkezi ERP yazılımımız ve onunla bütünleşik çalışan yan yazılımlarımız ile bu eksikliğinizi sona erdiriyoruz.

İş Süreci Danışmanlığı

İşletmenizin mevcut iş akışının, elektronik ortamda en verimli hale getirilmesi ve modernleştirilmesi için gerekli olan tüm çalışmalar uzman ekibimiz tarafından analiz edilir ve iş süreçleriniz gerekli görülmesi halinde yeniden yapılandırılır.

Entegrasyon Çözümleri

Entegrasyon çözümleri ile doğru ve hızlı veri aktarımın sayesinde iş süreçlerinizin ideal şekilde kullanımı sağlanır. Entegrasyon çözümleri sayesinde; diğer firmalar ile veri alışverişi, bankacılık uygulamaları ile bağlantı, perakende ve mobil uygulamalar ile tümleşik çalışma, analiz ve raporlama gibi fonksiyonlar geliştirilebilir.

Sistem ve Altyapı Hizmeti

İş süreçlerinin etkili ve hızlı şekilde çalışmasında yazılım kalitesi ile sistem yapısı eş değere sahiptir. Tecrübeli ve uzman kadromuz; sisteminizin optimum düzeyde çalışması için projelendirme yapmaktadır. Sistem çalışması kapsamında, sistem odası tasarımı, ağ sistemi kablolama işlemleri, ağ kurulumu, güvenlik duvarı yapılandırması gibi işlemler yapılmaktadır.

Galeri

İşinize Yenilik Katın