Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

ERM Bilişim Teknolojileri

ERM Bilişim Teknolojileri olarak 2002’den bu yana, “ilişki yönetimi” alanında faaliyet gösteren bir teknoloji şirketi ve CRM yazılım firmasıyız. Müşterilerimize sınıfının en iyisi hazır CRM çözümleri sunuyoruz. 20+ yıldır sadece CRM odaklı çalışıyoruz. ERM CRM markası altında çözümlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz.
ERM Bilişim Teknolojileri
ERM Bilişim Teknolojileri

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

4 Ana Kategori

ERM CRM çözümlerini 4 ana kategori başlığı altında sınıflayabiliriz. 

Temel CRM Çözümleri

Pazarlama için CRM Çözümleri

Satış için CRM Çözümleri

Servis için CRM Çözümleri

Her Sektöre Her Büyüklüğe Uygun

ERM Bilişim Teknolojileri olarak her sektörden her büyüklükte firmaya #1 CRM çözümleri sunuyoruz. 20+ yıllık CRM uzmanlığımızla 3 kullanıcıdan 10 bin kullanıcıya kadar farklı sektörlerde 500’den fazla CRM projesini başarıyla hayata geçirdik.

Kapsamlı ve Hazır Çözümler

CRM çözümlerimiz her işletme ihtiyacına uyacak şekilde kapsamlı ve zengindir. 50'den fazla hazır ve seçilebilir CRM çözümlerine sahibiz. Çözümlerimiz yaygın kullanılan teknolojik uygulamalarla güçlü entegrasyonlar ve birbirinden harika özellikler barındırmaktadır.

Güçlü ve Hazır Entegrasyonlar

ERM CRM platformumuz Türkiye'nin en yaygın ERP programlarıyla (SAP, Logo Go, Logo Tiger, IFS, Netsis, Mikro, Uyumsoft ve ETA) hazır ve çift yönlü entagrasyonlara sahiptir. 1 günden kısa sürede kod yazmadan entegrasyonu sağlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Son Teknolojilerle Uyumlu

CRM platformumuz müşteri isteğine göre hem bulut hem de on premise (şirket içi) çalışır. CRM çözümlerimiz web tabanlı olup mobil responsive'dir. Hem masaüstü hem de mobil çözümlerimiz vardır. CRM programımızı son teknolojilerle uyumlu olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sürekli geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Profesyonel İş Yönetimi İçin Hazır CRM Çözümlerimiz

50'den fazla çözümümüz içinden sizin için seçtiklerimiz...