Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Dijital Panelim

DijitalPanelim.Com sosyal medya üzerinden düzenli paylaşım yapmak isteyen ancak buna vakit veya bütçe ayıramayan bütün KOBi'lerin en büyük yardımcısıdır. Sosyal medya yönetim panelimizi kullanarak Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin, Threads, Whatsapp, Youtube, Google My Business ve Pinterest hesaplarınızı tek bir noktadan yönetebilir; toplu gönderi, içerik planlama, tekrarlı paylaşım ve otomasyon özelliklerinden limitsiz olarak faydalanabilirsiniz. Böylece daha az yorulurkenuz, gönderilerinizi önceden planlayarak çok daha verimli sonuçlar elde etmeye başlarsınız.
Dijital Panelim
Dijital Panelim
Dijital Panelim
Dijital Panelim
Dijital Panelim
Dijital Panelim
Dijital Panelim
Dijital Panelim
Dijital Panelim
Dijital Panelim

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Çoklu Hesap Yönetimi

Bütün sosyal medya hesaplarınızı tek bir noktadan yönetmenin rahatlığını yaşarsınız. Örneğin, aynı gönderiyi farklı kanallar üzerinden paylaşırken sosyal medya hesaplarınıza tek tek giriş yapmanız gerekmez.

İçerik Planlama

Tüm paylaşımlarınızı önceden tasarlayıp, ileri tarihlerde otomatik olarak gönderilmelerini planlayabilirsiniz. Örneğin, tüm gönderilerinizi aylık bazda önceden planlayarak ay boyunca başka işlerinizle ilgilenmeye zaman yaratabilirsiniz.

Tekrarlı Paylaşım

Seçtiğiniz bazı gönderileri otomatik olarak ve belirli aralıklar ile tekrar paylaşmanın keyfini sürebilirsiniz. Örneğin, her 23 Nisan'da otomatik olarak bir kutlama paylaşımı yapmak için sadece bir adet tekrarlı planlama tanımlamak yeterlidir.

Doğru Zamanlama

Her sosyal kanalın kendine has en verimli günleri ve saat dilimleri mevcuttur. Gönderilerinizi doğru zamanlamak büyük avantaj sağlar. Örneğin, seçtiğiniz bir gönderinin her sosyal kanalın en verimli saatlerinde paylaşılmasını kolayca sağlayabilirsiniz.

Kurulum Gerektirmez

Bilgisayarınıza hiç yük binmez. Otomasyon ve paylaşım işlemleriniz kesintisiz olarak sunucularımız üzerinden gerçekleşir. Örneğin, bilgisayarınızda yer tutacak bir yazılım indirmenize veya bilgisayarınızı sürekli açık tutmanıza gerek yoktur.

Hesaplarınız Güvende

Sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini paylaşmanız gerekmez. Ayrıca tek tıkla panelinize eklediğiniz bütün hesaplarınız otomatik olarak elit proxy korumasına alınır. Örneğin, bir dijital ajans çalışanına hesaplarınızı yönetebilmesi için şifrenizi vermeniz gerekmeyecektir.

Ekran Görüntüleri

Kullanıcı dostu arayüzü ile öne çıkan sosyal medya yönetim panelini 10 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.